fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Корпоративні подарунки на 8 березня

Персоналізовані подарунки на свята. Ексклюзивні бізнес сувеніри.

Корпоративні подарунки є важливою частиною внутрішньої культури компанії. За допомогою таких сувенірів можна висловити повагу та подяку колегам, партнерам і клієнтам, а також створювати відмінну репутацію бренду на ринку. Щоб правильно підібрати корпоративні подарунки на 8 березня, необхідно знати інтереси та потреби отримувачів, зберігши баланс між серйозністю та ексклюзивністю презента. Замовити якісні корпоративні подарунки жінкам на 8 березня за вигідною ціною можна в рекламній агенції brandme. Наша компанія має багаторічний досвід у брендуванні корпоративних сувенірів до свята весни та жіночої краси.

Ідеї корпоративних подарунків на 8 березня співробітницям

8 березня – чудова нагода порадувати жінок-співробітниць оригінальними подарунками. Пропонуємо до вашої уваги ідеї корпоративних подарунків на 8 березня для прекрасної половини вашого колективу, зокрема:

 • брендовані подарункові набори;
 • худі, футболки, поло, світшоти;
 • еко-продукція (сумки, чашки, підставки під телефон тощо);
 • гаджети та аксесуари до них;
 • канцелярія;
 • свічки;
 • брендований шоколад;
 • рушники;
 • посуд і керамічні чашки;
 • косметички з лого;
 • брендовані парасольки та ін.

Щоб подарунок з логотипом був приємним і корисним для ваших співробітників, орієнтуйтесь на їхні потреби. Правильно підібрані корпоративні подарунки на 8 березня допоможуть підкреслити увагу та турботу про колег з боку керівництва компанії.

Персоналізація та брендування корпоративних подарунків на 8 березня для жінок

Персоналізовані корпоративні подарунки для жінок на 8 березня є ефективним маркетинговим інструментом, тому їх використовують для обдарування не лише співробітників, а й ділових партнерів і клієнтів. За допомогою брендованих подарунків можна створити незабутнє враження, яке збережеться в пам’яті на багато років.

Щоб підвищити впізнаваність вашого бренду та зміцнити лояльне ставлення співробітників, клієнтів і бізнес-партнерів, варто нанести на сувенірну продукцію логотип, напис чи іншу корпоративну інформацію. Фірмові знаки та написи на подарунку будуть нагадувати про відкритість, надійність і високий рівень відповідальності вашого бізнесу.

Особливості вибору корпоративних сувенірів на 8 березня

Корпоративні подарунки до 8 березня можуть бути максимально адаптовані до внутрішньої культури компанії, її цінностей і бізнес-принципів. Щоб правильно вибрати сувеніри з логотипом на Міжнародний жіночий день, враховуйте такі критерії:

 • Вартість. Зазвичай дорожчі подарунки на 8 березня дарують представницям компаній-партнерів і клієнткам. Співробітникам можна підібрати персоналізовані подарунки в середньому ціновому діапазоні, які залишать незабутні враження.
 • Відносини. Якщо між сторонами лише робочі відносини, рекомендуємо відмовитися від кумедних і специфічних подарунків. Дружні відносини в робочому колективі сприяють виявленню більшої фантазії, але водночас важливо не перестаратися.
 • Вік. Слід замовляти корпоративні подарунки з урахуванням вікової групи жінок.

Оригінальні брендовані презенти до жіночого дня стануть найкращим знаком подяки та уваги.

Замовлення трендових брендованих подарунків на 8 березня

Якщо ви хочете порадувати жіночу половину колективу брендованими подарунками, що надовго запам’ятаються, звертайтеся в рекламну компанію brandme. Наші менеджери проконсультують з особливостей корпоративних подарунків до 8 березня та допоможуть з вибором відповідного варіанту з урахуванням ваших запитів, а також актуальних тенденцій і новинок у сфері сувенірів з логотипом. Для консультації та оформлення замовлення залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами за телефоном.