Корпоративний мерч: подарунки, які мотивують

Що мотивує спортивну команду під час гри з суперником? Так, це спільне бажання перемоги, а також командна форма. Саме форма ідентифікує гравця і демонструє престиж команди. Тому і не дивно, що головний спортивний мерч – це брендовані футболки.

Якщо провести аналогію між вмотивованою спортивною командою та ІТ-стартапом, можна виділити спільну рису – це, в першу чергу, командна робота, де вклад кожного “гравця” впливає на загальний результат. 

Щоб ще більше згуртувати людей, які мають спільну мету та задіяні в стартапі, не вистачає лише одного – справжньої “командної форми”, яка буде мотивувати на більше!

Друк яскравих принтів на корпоративному одязі для “Avenga”

КОРПОРАТИВНИЙ МЕРЧ ДЛЯ СТАРТАПУ: ЩО ОБРАТИ

Корпоративний мерч – це брендована сувенірна продукція, що має цікавий дизайн та витримана у фірмовій стилістиці компанії. Це можуть бути брендовані блокноти та ручки, термочашки та пляшки, повербанки та флешки з логотипом, екосумки з друком тощо. 

І, якщо блокноти, ручки, повербанки та чашки – це речі персонального користування, то мерч, який об’єднує людей у єдину команду – це:

  • футболки та кепки з друком; 
  • брендовані худі і світшоти;
  • рюкзаки з логотипом; 
  • тематичні стікерпаки.

Худі з друком принту для компанії “Inter Logic”Брендовані рюкзаки для компанії “SoftServe”

Головна задача корпоративного мерчу – підвищити лояльність працівників до компанії, збільшити впізнаваність бренду, а головне – викликати посмішку та позитивні емоції.

ПОДАРУНКИ, ЯКІ МОТИВУЮТЬ

Людям, які працюють разом, важливо відчувати, що їх роботу цінують. Відмінна ідея продемонструвати цінність кожного у команді – це подарувати корпоративний мерч з креативним дизайном.

Футболки з фановим принтом, худі, кепки, рюкзаки з логотипом компанії та веселі наклейки – це ті подарунки, які дозволяють відчути себе частиною справжньої команди, яка об’єднана спільною справою та ідеєю.

Стікерпак для компанії TechMagic

Щоб корпоративний мерч сподобався працівникам, варто не просто нанести логотип на футболку чи кепку, а розробити цікавий дизайн, який буде привертати увагу і викликати позитивні емоції. 

Брендовані худі для компанії “Beleven”Яскрава футболка з принтом для Lviv RUG #pivorak

Команда brand.me agency знає, як перетворити футболки, кепки та рюкзаки у крутий корпоративний мерч, який співробітники будуть носити з задоволенням, відчуваючи себе частиною згуртованої команди.