Крафтові пакети з логотипом – реклама бренду з турботою про природу.

Приємно дарувати та отримувати бізнес-сувеніри, запаковані у стильні пакети із крафтового паперу, а не у звичайні поліетиленові. Це підкреслює дбайливе ставлення фірми до оточуючого середовища і неодмінно підвищує її імідж у очах клієнта. Пакети з крафту не забруднюють довкілля, не містять шкідливих домішок і їх можна здати на вторинну переробку.

ЯКІ БУВАЮТЬ КРАФТ-ПАКЕТИ

В залежності від дизайну, розрізняють:

  • бурі крафт-пакети; 
  • білі крафт-пакети;
  • кольорові крафт-пакети.

Бурий крафт особливо популярний, так як виготовлений із переробленого паперу. Технологія виготовлення крафтового паперу дозволяє робити міцну та зносостійку упаковку, що може використовуватись не один раз.

Пакети з бурого крафту для ТМ FARM FRESH

До верхнього краю крафт-пакетів приклеєні ручки з крафту, виготовлені шляхом скручування, що надає їм особливу міцність. В залежності від розмірів такий пакет може витримати вагу до 15 кг. Щільність матеріалу становить від 70 гр/м2 до 120 гр/м2.

МЕТОДИ НАНЕСЕННЯ ТА ТИРАЖ

При малих тиражах готові пакети брендуються за допомогою шовкодруку. Основною перевагою цього способу нанесення є яскраве і чітке зображення. 

Брендовані крафтові пакети для

Коли тираж великий рекомендовано використовувати офсетний друк на крафтовому папері, з якого потім виготовляються готові пакети. Цей метод дозволяє оптимізувати вартість. Головні переваги офсетного друку:

  • найвища якість відтворення повноколірного зображення;
  • великі тиражі у стислі терміни за мінімальною ціною (чим вищий тираж, тим вигіднішим стає друк).

Мінімальне замовлення на виготовлення крафтових пакетів з індивідуальним дизайном становить 100 штук. 

КРАФТ-ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ

Використання крафтової упаковки особливо підкреслює натуральність продукту. Її широко використовують для пакування косметики, продуктів харчування, лікарських засобів, одягу та взуття. Це відмінний рекламний носій, так як на площу пакету можна нанести логотип, адресу сайту або будь-яке інше зображення. 

Яскрава подарункова упаковка для

Рекламні матеріали компанії, а також бізнес-подарунки для партнерів, клієнтів та колег також можна запакувати у брендовані паперові пакети з індивідуальним дизайном. Дизайн та виготовлення крафт-пакетів займає до 10 робочих днів.

Градієнт на крафтових пакетах

Команда Brandme agency точно знає, як перетворити крафтовий пакет на трендову упаковку. Стильний дизайн та якість нанесення неодмінно привернуть увагу і сприятимуть росту іміджу вашого бренду.