fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Барвисте і стильне меню – це одна із найважливіших складових успіху будь-якого ресторанного бізнесу.
Відкриваючи ресторан, кафе, бар або інший подібний заклад, одним з першочергових завдань є створення меню закладу – список страв і напоїв, які будуть пропонуватися відвідувачам.
Меню – це складова закладу, вигляд якого може, як додати балів до репутації ресторану, так і знищити приємне враження.

При створенні дизайну меню, важливо гармонійно поєднати в одному макеті головні елементи фірмового стилю закладу (логотип, фірмові кольори, шрифти і т.д.), аби не склалась дисгармонія в загальній стилістиці ресторану і стилістиці самого меню.

Студія реклами БРЕНДМІ допоможе створити дизайн меню та іншої ресторанної поліграфії дотримуючись вашого фірмового стилю, аби досягти максимального поєднання в дизайні окремих елементів вашого ресторану, бару чи кафе. Ми виконаємо для вас ексклюзивний проект меню з елементами вашої фірмової символіки, з яскравими фотографіями страв і незвичайними декоративними елементами. Зручне та апетитне меню посприяє приверненню уваги клієнтів, а значить, неодмінно підвищить відвідуваність вашого закладу та рівень продажів.

Ми виготовляємо найрізноманітніші види меню.

  • меню-каталог;
  • настільне меню (лист або конструкція, знаходиться на кожному столику);
  • меню у вигляді листівки чи буклету (тематичний зміст, вставка в основне меню);
  • меню-плакат, меню-дошка (кріпиться в закладі або перед закладом на стіну);
  • меню у вигляді флаєра (скорочена версія меню, може використовуватися як в закладі, так і в якості роздаткового рекламного матеріалу).

Матеріали виготовлення меню найрізноманітніші, з глянцевою або матовою ламінацією, та включають в себе види дизайнерського картону. Меню може бути будь-якого розміру, варіацій багато, все залежить від побажань замовника.

Унікальний і яскравий дизайн вашого меню допоможе повністю розкрити специфіку закладу. Для вже діючих закладів харчування рекламна агенція БРЕНДМІ пропонує розробку оновленого і стильного оформлення меню.

Меню ресторану або меню кафе це інструмент продажів у вашому закладі. Оригінальне, яскраве і ефектне – саме таким офіціант повинен представити меню клієнтові. Адже, найкращий спосіб виділити заклад на тлі тисяч інших – приділити увагу тому, що першим потрапляє в руки клієнта.

Меню повинно бути грамотно складеним у витриманому стилі, а правильно і апетитно розташовані фото страв завжди викличуть більший апетит у відвідувача, а значить Ваш ресторан отримає об’ємніші замовлення, ніж було заплановано. Саме тому розробка меню кафе чи ресторану має велике значення.

Наші дизайнери якісно підходять до завдання розробки меню, ми знаємо як залучити відвідувача.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ МЕНЮ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ БРЕНДМІ