fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Менюхолдери

менюхолдери, менюхолдер, підставка під меню, тримач меню, тейбл тент.

Менюхолдер виготовляється з прозорого акрилу (оргскла) товщиною 1,5-1,8мм. Вони бувають як односторонніми, так і двосторонніми. Саме акрил зарекомендував себе як найбільш міцний і безпечний матеріал, що володіє підвищеною стійкістю до ударів і довговічністю. Конструкція менюхолдера складається з одного, двох і більше елементів. Одне з них може служити підставкою, а на перпендикулярно розташованій панелі розміщується паперовий носій з необхідними відомостями. Інформація на паперовому носії може експонуватися як з одного боку, так і одночасно з двох сторін менюхолдера.

Сфера використання інформаційних підставок досить велика. Вони можуть містити Вашу рекламу, додаткову інформацію по товару, акції, знижки, меню, будь-яку інформацію, яка потрібна за специфікою роботи і повинна зацікавити потенційного клієнта.

Підставка під меню забезпечує вертикальну установку інформаційної вставки що додатково захищає її від зношування. Встановлюючи менюхолдер на столик, Ви отримуєте великий шанс прийняти додаткові замовлення, адже відвідувачі, сидячи за столиком рано чи пізно чекаючи замовлення або ж готуючись його зробити, вивчатимуть Вашу пропозицію.

Традиційно підставка для меню передбачає використання форматів А4 / А5 з нанесенням фірмового знаку компанії.

При виготовленні підставок можуть використовуватися різні матеріали: кольоровий або білий пластик, дерево, прозорий акрил. Основний матеріал для виготовлення підставок для меню – акрил (різної товщини), який відрізняється такими якостями, як: гнучкість, пластичність, довговічність, міцність. Традиційно підставка для меню передбачає використання форматів А4 / А5 з нанесенням фірмового знака компанії.

Наша агенція виготовляє нестандартні менюхолдери різної конфігурації за розмірами, кресленнями і бажанням замовника. Також можливе нанесення логотипу, бренду компанії. Ми готові розробити ексклюзивний проект і створити тримач меню, враховуючи фірмовий стиль вашого закладу, тематику проведеної рекламної акції, інтер’єр ,- виконаємо замовлення з приємною для вас швидкістю і врахуємо всі побажання у питаннях дизайну.

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕНЮХОЛДЕРІВ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».