fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Монетниці

пластикові монетниці. виготовлення пластикових монетниць. монетниці з логотипом.

Дотримуючись торгового етикету, всі операції з грошима, картками і чеками на касі повинні здійснюватись за допомогою прикасового лотка. Купюри і копійки необхідно класти в монетоприймаюче відділення, а не передавати з рук у руки. Таким чином, всі покупці бачать і запам’ятовують рекламне зображення, розміщене на монетниці. Це стається несвідомо, адже цей рекламний носій спрямований на роботу підсвідомості, непомітно для Вас підвищуючи рівень лояльності до рекламованих товарів чи торгових марок. Загалом – Must To Have.

Пластикові монетниці з’явилися одними з перших, але до сих пір користуються величезною популярністю. Рекламним носієм тут служить – змінна поліграфічна вставка з рекламним повідомленням. Тому пластикові монетниці не змушують рекламодавця закуповувати нову партію підставок під кожну рекламну акцію (на відміну, від, наприклад, підставок, де рекламне повідомлення назавжди приклеюється на касову тарілку). Крім того, невисока ціна монетниці із пластику спонукає зробити вибір на їхню користь в умовах обмеженого рекламного бюджету. Крім того, вони відрізняються високою міцністю і довговічністю.

Різноманітність форм пластикових підставок дозволяє підібрати цей POS матеріал на будь-який смак. Зустрічаються круглі, квадратні, прямокутні пластикові монетниці, а також моделі нестандартної форми (монетниця, внутрішній простір якої дозволяє робити вставки муляжів або реальних продуктів; монетниця з ударостійкого пластику, двокомпонентна, дозволяє вставляти паперову рекламну вставку).

Крім того, у покупця завжди є можливість замовити пластикові монетниці і будь-які інші вироби з пластику нестандартної форми за індивідуальним проектом.

Ми пропонуємо широкий асортимент пластикових монетниць, при виробництві яких використовуються тільки сучасні матеріали. Оригінальні форми і розміри допоможуть оформити торговий простір таким чином, щоб зробити його зручним для покупця і продавця.

При оформленні роздрібних точок монетниці дозволяють проводити розрахунок з клієнтом в зручній для продавця і покупця формі. Завдяки особливим формам монетниці із пластику людині зручно взяти купюри та монети, а також швидко розрахуватися з продавцем. Таким чином, не тільки полегшується сама процедура передачі грошей, але і значно прискорюється цей процес.

В рекламній агенції БРЕНДМІ Ви можете придбати різні пластикові монетниці або замовити їх виготовлення із нанесенням логотипу чи будь-якого іншого зображення.

АГЕНЦІЯ БРЕНДМІ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ВАС ВИСОКОЯКІСНИМИ ПЛАСТИКОВИМИ МОНЕТНИЦЯМИ ТА ІНШИМИ POS МАТЕРІАЛАМИ ЗА МІНІМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.