fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Корпоративний мерч з національною символікою.

Мотивуй. Підтримуй. Єднай.

Національна символіка. Мотивуючі вислови. Зображення, які стали мемами.

А якщо це все об‘єднати в одну патріотичну ідею для підтримки ваших колег та клієнтів?

Про що це ми? Погодьтесь, національна українська тематика – це завжди актуально. А якщо ще й розмістити такий принт на ваш корпоративний мерч, то вийде просто вауу. На сьогоднішній день, підтримка і підняття духу – дуже важливі, особливо, від компанії в якій ти працюєш. Зробіть особливий і приємний подарунок для своїх працівників. Станьте саме тією компанією, яка мотивує і піднімає настрій навіть у такі часи. Повірте, ваші колеги і клієнти про це не забудуть. Повага і довіра до вашого бізнесу зросте і, з трепетом у серці, всі ці люди будуть вдячні вам.

Що ми пропонуємо?

Уявимо, ви десь побачили цікавий принт з символікою, але хочеться додати свої деталі, щоб він був не таким як у всіх. Тут на допомогу приходимо ми.

Коротко, про головне:

Досвідчена команда дизайнерів, які відтворюють будь-які ідеї. Вони можуть як підказати цікаві фішки для створення вашого дизайну, так і розробити його повністю, втілюючи свої креативи. Тим паче, у них вже є досвід створення такої продукції. Але про це пізніше…Розберемо поки основні етапи.

Власне виробництво з новітнім обладнанням. Це вже, не секрет, що ми, в brаnd.me аgency, самі реалізовуємо різні види нанесення логотипів та зображень. Тому гарантуємо якість брендування, яке прослужить вам довгі роки. Окрім цього наша продукція є стійкою до зовнішніх впливів і прання. Ну і, звичайно, відтворюємо деталізовані малюнки, яскраві принти та різні технології нанесення: від УФ-друку до машинної вишивки (по секрету…вживу виглядає як ручна). Нанесення логотипа разом з патріотичним принтом додасть унікальності вашому корпоративному мерчу і мотивації працівникам.

Великий асортимент продукції. Промо-одяг: футболки, реглани, які доступні у різних кольорах і розмірах. Окрім цього, еко-сумки та чохли для телефону. На це все ми наносимо надихаючі принти і національну символіку. Замовити патріотичну продукцію з логотипом компанії під ключ ви можете у нас. Наші спеціалісти повністю допоможуть від ідеї до реалізації продукції.

Продовжимо тему, про досвід. На базі  brаnd.me аgency ми запустили новий проект. А саме…

U:FREE shop

Ідея цього проекту полягає в тому, щоб створювати патріотичну продукцію для людей, які хочуть увіковічнити частинку великої історії України та внести в повсякденний вжиток українську символіку, адже прийшов нарешті час заявити гордо усьому світу про величність нашої Нації. Тож зробимо трендом усе українське, патріотичне та те, що нас єднає, надихає та ідентифікує. Окрім цього, частина коштів йде на підтримку ЗСУ. Кожен дизайн в асортименті проєкту, ми розробляємо самі. Тому всі речі є унікальними і креативними. Наша команда вже створила велику колекцію продукції з патріотичними принтами і хочемо поділитись ідеями з вами.

На власному виробництві ми здійснюємо:

– друк на промо та еко сумках
– друк на футболках
– друк на чохлах
– друк на одязі
– друк на кепках
– друк на сувенірній продукції

Дайте волю своїм ідеям і думкам. Дозвольте своїй фантазії розгулятись. Уявіть, ваш працівник у стильному чорному реглані з логотипом компанії “на серці” і з яскравим принтом “Все буде Україна” або “Доброго вечора, ми з України”. Ідей для реалізації безліч, для цього є всі можливості. Тому не затягуйте з роздумами і мотивуйте разом з brаnd.me аgency.