Новорічні листівки: дизайн та сучасний друк

Новорічна листівка з оригінальним дизайном – це вишуканий спосіб привітати партнерів та клієнтів, а також створити святковий настрій у колективі. Сучасні технології виготовлення вітальних листівок дозволяють втілити будь-яку креативну ідею в життя.

Технології виготовлення листівок

Шовкодрук на дизайнерському папері, тиснення металізованою фольгою або конгревом, матова ламінація, а також висічка – популярні техніки, що дозволяють створити унікальну святкову листівку.

Наша команда прагне рости та йти вперед і ми завжди шукаємо нові, нестандартні рішення у виготовленні сувенірної продукції та поліграфії. Тому цьогоріч, окрім традиційних методів виготовлення новорічних листівок, ми пропонуємо створити креативне привітання для колег, клієнтів та партнерів за допомогою сучасного ультрафіолетового друку.

Ультрафіолетовий друк на вітальних листівках

Переваги УФ-друку на листівках

Окрім того, що УФ-друк широко застосовується для брендування сувенірної продукції, він дозволяє створити повноколірне, чітке нанесення на дизайнерському картоні чи щільному папері.

Дизайн та друк вітальних листівок

Переваги ультрафіолетового друку, такі як нанесення складних зображень, логотипів або привітань, друк плавних градієнтів або можливість покриття лаком, що виблискує на світлі, дають нам можливість створити святкову листівку, що виглядає дорого та презентабельно.

Новорічні листівки з УФ-друком та нанесенням лаку

Дизайнерський картон представлений широкою палітрою кольорів та фактур, що, до прикладу, дозволяє замовити новорічну листівку у фірмовій стилістиці компанії. 

УФ-друк на новорічних листівках

УФ-друк однаково добре виглядає як на світлих, так і на темних поверхнях, без втрати насиченості та яскравості кольорів нанесення та, на відміну від звичайних листівок з нанесенням шовкотрафаретом, також дозволяє зробити об’ємне нанесення.

Дизайн новорічних листівок

Команда brand.me agency не звикла діяти “по шаблону”: наші менеджери запропонують вам найкращі варіанти, а дизайнери – креативні рішення, щоб ви змогли потішити ваших колег, партнерів та клієнтів вишуканими корпоративними листівками, які позитивно вплинуть на імідж та продемонструють статус вашої компанії.