Панама — це завжди актуальний аксесуар для колективу!

Панама — це завжди актуальний  аксесуар для колективу!.01 | BrandME

Корпоративний мерч — це завжди цікавий одяг та аксесуари! Особливо, якщо це панама з лого твоєї компанії!

Панама – це справжній символ літнього відпочинку, що поєднує в собі комфорт, стиль та практичність. 

Створення корпоративного мерчу з використанням панами відкриває безліч можливостей для промо бренду. Завдяки широкій палітрі кольорів і різним методам нанесення зображення, панами створюються відповідно до вашого запиту.

Панами можуть бути подарунком для клієнтів та партнерів, а також елементом  уніформи для співробітників під час святкувань та корпоративних заходів. 

Brand.me створює головні убори з брендуванням лише найкращої якості! 

Саме можливість індивідуального пошиття дозволяє нам пропонувати  безліч кольорів, аби ви обрали той, який найкраще відображає корпоративну айдентику вашої компанії. Від спокійних базових кольорів до яскравих, неонових тканин.

Ще одна перевага персональної розробки мерчу такого типу є вибір розміру. Пропонуємо панами дитячого розміру, стандартні чоловічі та жіночі з наданням розмірної сітки!

Матеріал панам – 100% бавовна, підклад – з легкої дихаючої тканини, що забезпечує циркуляцію повітря та комфорт навіть у спекотну погоду!

 Метод нанесення брендування теж можна обирати!  

Повноколірне зображення краще наносити методом Direct to Film, саме завдяки ньому можна ефективно відтворювати градієнт або ж зображення, що містить велику кількість кольорів, напівтони та інші кольорові ефекти.

Вишивка лого  буде супер стійкою до усіх можливих зовнішніх впливів, адже виконується  міцними нитками  наскрізно. Прання, сонячне проміння чи механічні дії  ніяким чином не зможуть пошкодити цей вид брендування!

Нанесення шовкотрафаретом  можливе як на етапі розкроїв, так і на готових панамах. Цей метод нанесення вирізняється прямим нанесенням фарби на тканину, сушкою при високій температурі та в результаті стійкістю до безлічі циклів прання!

Крім безпосередньо брендування, панама може мати патріотичний елемент – синьо-жовту вставку  з одного боку головного убору. Вона додасть завершеності брендуванню та без слів говорить про підтримку!

Мінімальна кількість продукції для замовлення – 10 шт.

Отримати консультацію можна через активний віджет на сайті, залишивши інформацію для зв’язку.

Команда brand.me з радістю допоможе реалізувати твій WOW-задум корпоративної айдентики!