fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Пластикові номерки

виготовлення пластикових номерків. пластикові номерки. гардеробні номерки з пластику. пластикові номерки на замовлення.

Номерки з пластику (акрилу) – найпоширеніший, практичний, презентабельний і найголовніше бюджетний варіант виготовлення гардеробних номерків. Величезна колірна гамма, легкість і помірна міцність, висока швидкість виготовлення пластикових номерків – зробили номерки з пластику незамінною деталлю іміджу та інтер’єру закладу. Жоден громадський заклад не обходиться без гардеробу, в якому, безсумнівно, використовуються як правило гардеробні номерки з пластику.

Пластикові гардеробні номерки – це інформаційний носій, незамінний помічник, найважливіший елемент фірмового стилю, саме з пластикових номерків в гардероб, починається знайомство з Вашим закладом. Пластикові номерки в гардероб «візитна картка» готелю, театру, ресторану, кафе і будь-якого іншого закладу.

Гардеробні номерки з пластику створюють перше враження про заклад та часом по їх дизайну, ми судимо про заклад в цілому і дуже важливо, щоб це враження було неодмінно позитивним, тому дуже важливо, щоб гардеробні пластикові номерки відображали основні цінності і стиль закладу.

Зазвичай, на пластикові номерки наносяться логотип і номер, форму номерка можна вибрати зі стандартних пропонованих форм, або замовити індивідуальну форму і розмір номерка. У середньому, термін виготовлення пластикових номерків для гардероба становить 5 робочих днів.

Термін виготовлення пластикових номерків, 5 робочих днів. Не втрачайте час, замовляйте номерки з пластику і наші дизайнери допоможуть Вам створити унікальний дизайн пластикового номерка, дотримуючись фірмового стилю, враховуючи всі вимоги згідно макету.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ НОМЕРКІВ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».