Пляшки для води з логотипом: як вибрати свою

Пляшки для води з логотипом

Чому пити воду щодня – це корисна звичка? Вода регулює обмінні процеси, прискорює метаболізм та виводить токсини. А склянка води з медом та шматочком лимону зранку бадьорить краще, ніж філіжанка кави!

ЧОМУ ВАРТО ВІДМОВИТИСЬ ВІД ОДНОРАЗОВИХ ПЛЯШОК

Щоб поновити денну норму води, кожен із нас повинен купувати як мінімум одну пластикову пляшку щодня. Розглянемо декілька вагомих причин, чому варто переглянути свої звички і намагатись зменшити об’єми використаного пластику:

  • мінеральна бутильована вода містить мікропластик, який потрапляє в організм і шкодить здоров’ю людини;
  • якщо одноразова пластикова пляшка не потрапить на переробку, вона розкладатиметься у навколишньому середовищі кілька сотень років;
  • щороку в океани потрапляють мільйони тонн пластикового сміття, що руйнують екосистему.

Ми пропонуємо сучасну альтернативу пластиковій тарі – це багаторазові пляшки для води з нанесенням логотипу компанії. Це корисний бізнес-сувенір, який буде актуальним у будь-яку пору року.

ПЕРСОНАЛЬНІ ПЛЯШКИ ДЛЯ ВОДИ ЯК ЕКОАЛЬТЕРНАТИВА

Багаторазові пляшки для води сприяють збереженню навколишнього середовища – вже через місяць використання одна персональна пляшка для води замінить як мінімум 20 одноразових, а через рік – як мінімум 200!

Спортивні пляшки для води з логотипом для ІТ-компанії

Тому брендована пляшка в якості подарунку працівникам, партнерам та клієнтам – це тренд. До того ж, друк логотипу на пляшці для води позитивно вплине на престиж та на впізнаваність компанії. 

ЯК ВИБРАТИ ПЛЯШКУ ДЛЯ ВОДИ

Ми пропонуємо наступні пляшки для води під нанесення логотипу:

  • спортивні пляшки;
  • металеві пляшки з карабіном;
  • силіконові пляшки;
  • скляні пляшки.

Спортивні пляшки з логотипом – це пляшки, виготовлені з безпечного пластику з позначкою “BPA free”, тобто не містять бісфенол-А. Ці пляшки зручні, легкі та користуються популярністю у людей, які ведуть активний спосіб життя. Деякі моделі мають “інфузор” – контейнер для фруктів та ягід, що дозволяє приготувати корисний, освіжаючий напій.

Ми пропонуємо пляшки різного об’єму та кольору і здійснюємо друк логотипу на пластикових пляшках методом ультрафіолетового друку або тамподруку. УФ-друк на спортивних пляшках дозволяє здійснити нанесення градієнту, повноколірне чи об’ємне нанесення логотипу, напису чи зображення.

Металеві пляшки для води з логотипом довговічні, безпечні та можуть використовуватися для зберігання гарячих напоїв. Брендовані пляшки з карабіном практичні і не розіб’ються при падінні.

Наша агенція пропонує нанесення логотипу на металеві пляшки такими методами: УФ-друк, тамподрук або гравіювання. Гравіювання логотипу на металевих пляшках для води виглядає по-особливому ефектно та презентабельно.

Силіконові пляшки виготовлені із 100% харчового силікону, без запаху та шкідливих домішок. Пляшка не містить пластику, тому відмінно підійде як для холодних, так і для гарячих напоїв. А металева кришка служить відмінним місцем для гравіювання чи друку логотипу. Її можна використовувати як в розкладеному так і в компактному вигляді.

Скляні пляшки для води вважаються найбільш екологічними. Ми пропонуємо друк логотипу на текстильному чохлі, який оберігає скляну пляшку від пошкоджень.

Скляні пляшки для води з друком логотипу для

Вибрати та замовити пляшку для води з логотипом компанії – просто! Наші менеджери залюбки проконсультують вас і підберуть модель пляшки для води та метод нанесення, залежно від ваших цілей та бюджету.