fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Пляшки для води з логотипом

Друк логотипу на пляшках для води. Пляшки для пиття. Пляшки з карабіном. Спортивні пляшки з логотипом.

Пляшки для води з логотипом – популярний бізнес-подарунок для співробітників, партнерів та клієнтів. Такий практичний брендований сувенір буде актуальним у будь-яку пору року і ефективно рекламуватиме вашу компанію.

Нанесення логотипу або будь-якого іншого зображення на пляшки надає їм стильного вигляду і демонструє всю необхідну інформацію про фірму у легкій, ненав’язливий формі.

Велика кількість кольорів та форм допомагають менеджерам рекламної агенції Brandme підібрати для вас саме ту модель пляшки з нанесенням, яка точно відповідатиме фірмовому стилю вашої компанії. 

Ми пропонуємо:

  • металеві пляшки з карабіном;
  • спортивні пластикові пляшки;
  • пляшки для дітей;
  • складні силіконові пляшки.

Пляшки для води з карабіном будуть зручними для людей, які часто подорожують і ведуть активний спосіб життя. А яскраві маленькі пляшки з логотипом табору чи школи неодмінно привернуть увагу дітей та їх батьків і будуть підвищувати впізнаваність закладу.

Нанести логотип на металеві пляшки для води можна методом лазерного гравіювання, яке є довговічним і не стирається з часом. Або використати надсучасний та стійкий УФ-друк, який підійде як для моделей з металу, так і для спортивних пластикових пляшок.

Замовити пляшки для води з логотипом у Львові можна у рекламній агенції Brandme – наші менеджери підберуть і запропонують для вас найкращі рішення брендування. А різноманіття моделей і методів нанесення дозволять створити по-справжньому унікальний бізнес-сувенір. 

ЯКІСНИЙ ДРУК ЛОГОТИПУ НА ПЛЯШКАХ ДЛЯ ВОДИ У ЛЬВОВІ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».