fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Рамки для постерів

Рамка-розтяжка. Рамка для постера. Алюмінієві рамки для плакатів. Клік-системи. Рамки з клік-системою. Плакатні рамки

Алюмінієві рамки для плакатів і постерів – простий і економічний рекламний інструмент. Вони незамінні на обмеженій площі, швидко збираються, дозволяють оперативно змінювати зображення і розміщувати його з двох сторін. А головне – їх виготовлення доступне кожному і не вимагає великої трати часу. Найчастіше алюмінієві рамки для плакатів і постерів використовують як мобільний інформаційний носій в банках, магазинах, офісах, торгових і ділових центрах.

Рамки з клік-системою прості і надійні у використанні. З лицьового боку постер або плакат захищає спеціальна антивідблискуюча плівка, а пластиковий тримач забезпечує потрібну фіксацію зображення.

Рамки з клік-системою мають презентабельний зовнішній вигляд, зручні у використанні і відповідають сучасним вимогам інформаційного та рекламного оформлення. Сфера застосування алюмінієвих рамок для плакатів і постерів з клік-системою досить широка. Легкі універсальні конструкції прості в збірці і транспортуванні, тому прекрасно вирішать питання підготовки до виставки, особливо, якщо стенд займає невелику площу. Купити алюмінієві рамки варто і для проведення презентацій, конференцій, семінарів, оскільки вони мобільніші, займають обмежений простір, дозволяють швидко змінювати зображення і мають дві робочі площини. Також рамки з клік-системою варто купити організаціям, у яких є постійна необхідність інформувати клієнтів про нові пропозиції, вигідні акції, цікаві новинки або спеціальні ціни.

Алюмінієва рамка-розтяжка – складається із двох основних елементів. Перший елемент це алюмінієва трубка, овального або круглого перетину. І кутовий з’єднувальний елемент, який комплектується пружинкою, а на пружині знаходиться невеликий крокодил.

Розтяжка для постера – це дуже легка конструкція для розміщення реклами, що дозволяє розмістити постер у відкритому доступі. Необхідний розмір рамки вибирається залежно від формату постера.

Презентабельна і елегантна рамка-розтяжка для постерів чудово підійде для вашого офісу, магазину, салону, банку чи ресторану. Профіль рамки замикається, що дозволяє легко змінювати в рамці рекламні матеріали. Зображення рівномірно розтягується всередині зовнішньої рамки без складок завдяки кутовим затискачам із пружинами, це займе менше хвилини і не викличе жодних труднощів. Перед розміщенням постер бажано заламінувати, а вже потім кріпити по кутах плакату.

Рамка-розтяжка виготовляється відповідно до розмірів форматної поліграфії А4, А3, А2, A1, B1 і B2.

Сфера застосування цього виробу дуже широка. Ви можете розмістити в рамці постер або плакат в офісі, магазині, спортзалі, готелі або на підприємствах сфери обслуговування. Різноманітність розмірів і колірних варіацій може істотно урізноманітнити дизайнерські рішення в інтер’єрі.

Студія реклами «БРЕНДМІ» займається виготовленням таких носіїв швидко і за найвигіднішими цінами у Львові! Рекламна агенція «БРЕНДМІ» максимально швидко, у стислі терміни, виготовить для Вас рамки на розтяжках, та оперативно доставить в будь-який регіон нашої країни.

ВИГОТОВЛЕННЯ РАМОК ДЛЯ ПОСТЕРІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».