fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Розділювачі для полиць

розділювачі для полиць. пластикові розділювачі полиць. розділювачі полиць.

Розділювачі для полиць – прилади, які входять в число атрибутики для оформлення магазинів. Цей пристрій призначений для перегородки, встановлюється на полицю, і відокремлює один тип продукції від іншого.

Пластикові розділювачі полиць дуже важливі для магазину, оскільки вони виконують одразу кілька функцій:
1. Допомагають розділити товари однієї категорії від іншої, які ви маєте в своєму розпорядженні на одній полиці. Це забезпечує впорядкованість продукції, а тому робить її більш презентабельнішою для покупця.
2. Забезпечує залучення уваги. Роздільники полиць пластикові, маючи яскраву, помітну і привабливу зовнішність, можуть зацікавити клієнта. Вони допомагають звернути увагу клієнта на необхідну продукцію, і зробити його вашим покупцем.

Наша агенція займається виготовленням і реалізацією подібної продукції, яка допоможе в правильному, коректному оформленні вашої торгової точки. Роздільники ми виготовляється з акрилу підвищеної якості і тривалої експлуатації. Таким чином, ви можете не боятися за пошкодження виробу або ж швидке зниження його привабливого вигляду.

Ви можете вибрати для себе прийнятний варіант подібної атрибутики, обравши : колірну гамму, конструкцію і розмір, кількість розділювачів, форму.

Звернувшись до нас, ви можете створити свій унікальний пристрій, який буде доповнювати або ж прикрашати дизайн вашого магазину!

Переваги розділювачів для полиць:

  • робить візуально доступним весь пропонований товар;
  • легкість вихідного матеріалу не збільшує навантаження на основні полиці;
  • нейтральний вид подібної конструкції підійде до будь-якого інтер’єрного рішення, а наявність задньої опори і ребристих стінок підвищить стійкість розміщених предметів;
  • правильно встановлений розділювач для полиць забезпечує сортування виставленого асортименту, виключає помилки при виборі та позаштатні ситуації;
  • міцність і стійкість до зовнішніх впливів збільшують популярність подібних виробів.

Рекламна агенція БРЕНДМІ пропонує безліч нетрадиційних рішень, оскільки піклується про своїх клієнтів. А розумна цінова політика і акційні пропозиції виявляться приємним сюрпризом для замовника.

Розділювачі полиць стали новаторським і простим рішенням, затребуваним в торговій мережі. Якщо ви хочете підтримувати постійний порядок на торгових майданчиках, допомогти покупцеві з легкістю знайти потрібний товар, то придбання подібного нововведення виявиться розумним рішенням.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ РОЗДІЛЮЧІВ ДЛЯ ПОЛИЦЬ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».