fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Шелфтокери

шелфтокер. шелфтокери-цінники. шелфстріпи.

Незамінним рекламно-інформаційним атрибутом кожного магазину є шелфтокер. Він дає необхідну інформацію про товар потенційному покупцеві. Розміщується шелфтокер безпосередньо на торці прилавка або полиці.

Асортимент продукції в сучасних магазинах і торгових центрах відрізняється великою різноманітністю, тому покупцеві буває досить складно знайти певну марку товару. Для виправлення цієї ситуації і застосовуються шелфтокери.

Шелфтокер – це спеціальне рекламне зображення, повноколірний фігурний рекламний елемент. Його основне призначення – візуально виділити і об’єднати продукцію однієї торгової марки. Ділиться на 2 види: Цінники і шелфстріпи.

Шелфтокери-цінники закріплюються на полицю саме біля товару, а шелфстріпи представляють собою вузькі смужки або куточки, які закріплюються на торці полиці в тому місці, де розміщений товар. Вони бувають вертикальними і горизонтальними.

Шелфтокери, як правило, виглядають як прямокутні паперові або пластикові смужки, зігнуті навпіл «Г» -подібної або «Т» -подібної форми, із зображенням бренду, назвою товару або компанії, висотою близько 5 см. Крім традиційних видів і форм , застосовують шелфтокери з об’ємного пластику або іншого матеріалу з внутрішньою підсвіткою.

Шелфтокер привертає увагу покупців до свого бренду, виділяючи його з ряду інших. При великій кількості полиць з товаром універсального магазину шелфтокер допомагає покупцеві зорієнтуватися в представлених фірмах і товарах.

Особливе значення шелфтокер отримує при продажу таких товарів, як книги або диски, які, для економії місця, зазвичай ставлять на полиці вузькою торцевою стороною до покупця. В цьому випадку шелфтокер дозволяє вказати покупцеві на певну групу продуктів, не помітних на відстані в великій масі аналогічних товарів.

Кріплення шелфтокера на полицю проводиться одним з наступних способів:

  • за допомогою двостороннього скотчу;
  • замком до передньої стінки полки;
  • за допомогою підвісів різних конструкцій;
  • встановлюється за допомогою ніжки.

При виготовленні шелфтокерів найчастіше використовується картон, твердий папір , металеві або пластикові конструкції.

Студія реклами БРЕНДМІ займається виготовленням шелфтокерів, ми подбаємо про ваше зображення для шелфтокера, додамо йому ефект глибини та обсягу.

ВИГОТОВЛЕННЯ ШЕЛФТОКЕРІВ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».