fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Тримачі для цінників

цінникотримач. пластикові цінникотримачі. тримачі для цінників

Тримачі цінників – незамінні як повітря в магазинах і маркетах будь-якого типу, неважливо чи це гігантський мегамаркет або маленький цілодобовий магазинчик. Такі кишені для цінників дозволяють компактно і вигідно розташувати товар на прилавках, а величезний вибір дизайнерських рішень, колірної гами та фактури торгових стійок дозволяє підібрати і вписати їх в загальний дизайн практично будь-якого магазину. Більш того, цінникотримачі можуть виконувати не тільки свою пряму функцію, але бути ще й додатковою прикрасою і заманюванням для клієнта. Конструкція тримача цінників передбачає, що покупець має до неї доступ відразу з декількох сторін, що збільшує ймовірність контакту з кінцевим споживачем.

Якщо ви займаєтеся торгівлею, то вам прекрасно відомо, що успіх вашого бізнесу безпосередньо залежить від якості обслуговування ваших клієнтів. Тому першочерговим завданням кожної торгової точки – залучення нових і утримування постійних клієнтів. У такій справі важливу роль відіграє обладнання. Наприклад, візок для супермаркету і його безпосередня зручність у використанні безсумнівно зіграють вам на руку. А якщо у вас є і дитячі візки, то ви стовідсотково напрацюєте величезну базу постійних клієнтів. Тримачі для цінників також важливі. Позитивне враження про торгову точку залежить від безлічі факторів. Зручний цінникотримач полегшить вибір клієнта і роботу консультантам, приємний дизайн забезпечить позитивний настрій і готовність купувати.

Пластикові цінникотримачі бувають різних видів і форм, найпопулярніші цінникотримачі: підвісні, стелажні, поличні.

У рекламній агенції БРЕНДМІ Ви можете замовити та придбати цінникотримачі найрізноманітніших форм, розмірів, виконаних з різних матеріалів. Тримачі цінників також можуть стати вашою рекламно-іміджевою продукцією. Залучайте клієнтів давно існуючими і безвідмовно працюючим способом.

Часи рукописних цінників вже давно позаду, по-перше, вони непрактичні, по-друге, недовговічні. Акрилові тримачі цінників підійдуть для будь-якого товару і торгового устаткування. Купуючи цінникотримач для свого торгового приміщення в рекламній агенції БРЕНДМІ, Ви можете нанести на нього логотип магазину або всієї торгової мережі.

Наші цінникотримачі виготовлені здебільшого з прозорого акрилу, тому гармонійно впишуться на будь-якій полиці або вітрині. Ми пропонуємо цінникотримачі різних моделей: підвісні, для полиць, настільні, на магніті, на скотчі і з затискачем. Також у нас ви знайдете цінники на товар під гачок, для гастрономії, для пляшок, L-подібні. Гарний стелажний тримач цінника може містити не тільки інформацію про вартість, а також про фірму, країну-виробника, розмір і кількість. Цінники на товар як носії реклами можуть інформувати відвідувачів магазину про знижки або акції. Оригінальний цінникотримач приверне увагу покупця і Ваш товар не залишиться непоміченим.

Ми виготовляємо тримачі цінників з такого практичного матеріалу, яке захищає паперову вставку від забруднень, води і механічних пошкоджень. Ціни на продукцію невисокі, тому на оформлення торгової точки цінниками не втече багато коштів.
Рекламна агенція БРЕНДМІ завжди зможе підібрати для Вас цінники на товар потрібного виду і розміру, при необхідності ми можемо виготовити їх будь-якої нестандартної форми і кольору.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ ЦІННИКОТРИМАЧІВ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».