fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Цінникотримачі для полиць

поличні цінникотримачі. цінникотримачі для полиць. тримачі для мереж торгових точок.

Цінникотримачі поличні використовуються для розміщення паперових цінників на торгових стелажах, виконаних з дерева, так само на скляних полицях і в холодильних вітринах. Цінникотримач поличний кріпиться на полицю за допомогою самоклеючої смуги. Цінникотримачі поличні спрощують процес заміни великої кількості цінників, що особливо важливо для великих торгових мереж магазинів. Цінникотримачі ефективно вирішують задачу наочного і компактного викладу інформації про товар і його ціни, вони надійні і прості в експлуатації, і не вимагають особливого догляду, відрізняються зносостійкістю. Асортимент поличних цінникотримачів дозволить Вам обладнати всі лінії стелажів, вдало впишуться в інтер’єр Вашої торгової площі.

Також, за допомогою великого асортименту різних цінникотримачів створюється гарне оформлення вітрин з підтриманням корпоративного стилю магазину, при цьому не затримуючи сильно увагу покупця в опису продукції або ціни.

Цінникотримач захищає цінник від швидкого зношування і забруднення, дозволяючи розміщувати його один над іншим (подвійний) або з двох сторін (двосторонній). При виборі цінникотримача для полиць, варто звернути увагу на матеріал, з якого він виготовляється.

Він не повинен бути ламким і тонким. Розмір, вид і форма цінникотримача залежать від особливостей того обладнання, під яке їх виготовляють. Цінникотримачі для полиць можуть кріпитися до вертикальної, горизонтальної та похилої площин, також можуть кріпитися до опуклої, плоскої або профільної поверхні за допомогою двостороннього скотчу, магнітної основи або профільної форми.

Однією з головних «фішок» даного продукту є те, що він є непомітним оку покупця, відповідно не відволікає на себе увагу. Для того щоб не загороджувати «обличчя» товару, кріпиться поличковий цінникотримач на торець полки.

Поличні цінникотримачі отримали широке розповсюдження у всіх торгових точках. Рекламна агенція БРЕНДМІ представляє рішення для кріплення цінників на товар в магазинах самого різного плану: продуктових, косметичних, магазинах електроніки, аптеках, одягу і будматеріалів.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ ЦІННИКОТРИМАЧІВ ДЛЯ ПОЛИЦЬ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».