Вдягни свою команду. Створюємо комплекси одягу з твоїм лого

Вдягни свою команду. Створюємо комплекси одягу з твоїм лого

Для чого взагалі потрібен корпоративний мерч?

Корпоративний мерч потрібний для підвищення лояльності твоїх працівників та підняття командного духу. Такі подарунки піднімають настрій та покращують продуктивність. Хто ж не хоче отримати приємний презент від компанії в якій працює довгий час? Особливо, якщо це такий корисний подарунок як одяг.

Одяг з фірмовим логотипом не лише порадує колектив, а й стане відмінною рекламою твоєї компанії. Адже фірмові світшоти, худі, футболки працівники носять і поза межами офісу. Тому так важливо продумати все до дрібниць, зробити акцент на стильному дизайні. А як додати оригінальності до свого фірмового мерчу та що покласти у комплекс? Про це ми розповімо на прикладі компанії Stihl для яких ми створили комплексні подарунки.

Давай по черзі. Як додати креативу та оригінальності?

Перш за все, це дизайн. Завдяки нашій команді професійних дизайнерів, ми втілимо у життя усі твої, навіть найшаленіші, ідеї. А що робити, якщо немає ідей? Зате у нас є! Дотримуючись фірмової стилістики компанії і прислухаючись до твоїх побажань, ми створимо дизайн, який вигідно виділятиме з-поміж конкурентів.

Поїхали далі. Індивідуальний пошив одягу. Команда brand.me agency пропонує тобі комплексний підхід: від дизайна принтів до пошиття ексклюзивного одягу та виготовлення бірок з твоїм логотипом.

Які переваги цієї послуги?

виготовлення нестандартних моделей одягу та можливість об’єднувати різні кольори тканин;
виготовлення бірок з логотипом компанії;
використання широкого асортименту фурнітури для одягу.

У результаті, ти отримаєш промо-одяг, який буде об’єднувати співробітників та позитивно впливатиме на імідж та впізнаваність компанії.

Переходимо до наступного питання. З якої продукції зібрати корпоративний комплекс?

Для компанії Stihl ми створили комплекс в який входили: яскрава жилетка, зручний світшот, стильна футболка та тепле худі на блискавці. Три останні речі були виготовлені за індивідуальним пошивом, які виглядають дуже ефектно.

Декілька ідей для твого натхнення:

  • Кепки. Практичний корпоративний мерч у будь-яку пору року. Допоможемо підібрати цікаві моделі та кольори ( вибір у нас дуууже великий ).
  • Футболки. Чудово підходять як в якості уніформи для колективу, так і для приємного подарунка.
  • Світшоти. На цю трендову річ можна нанести логотип компанії або інший принт і створити стильний та комфортний одяг для працівників.
  • Худі. Яка річ може бути настільки затишною як худі? Must have для зимової мінливої погоди.
  • Фліси. Флісовий одяг завоював прихильність завдяки властивостям цієї тканини: вона легка, “дихаюча” та ще й відмінно зберігає тепло.

Дай волю своїй фантазії і замовляй корпоративні комплекси в brand.me agency. Ми допоможемо обрати найкращий мерч та методи нанесення, щоб створити справжній “WOW” подарунок для співробітників.