Вітальні листівки з індивідуальним дизайном – висока репутація бренду.

Вітальна листівка у передсвяткові дні – це чудовий спосіб привітати колег, клієнтів та партнерів, продемонструвати їм свою повагу та нагадати про себе у легкій та ненав’язливій формі. 

А листівки з індивідуальним дизайном та логотипом неодмінно піднімуть імідж компанії на якісно новий рівень. Сучасні технології друку дозволяють розробити по-справжньому унікальний дизайн і перетворити святкову листівку на естетичний і оригінальний подарунок. 

Новорічна листівка

ОБИРАЄМО ДИЗАЙН ЛИСТІВКИ

Щоб вітальна відкритка була неповторною, варто визначитись із дизайном та методом друку. Найчастіше, при виготовленні новорічних листівок використовують такі методи:

  • шовкодрук на дизайнерському папері;
  • тиснення металізованою фольгою або конгревом;
  • матова ламінація у поєднанні з вибірковим лакуванням;
  • висічка на листівках.

 

Розглянемо кожен метод детальніше. Шовкодрук на кольоровому дизайнерському папері користується високою популярністю при виготовленні листівок. Цей метод дозволяє створити зображення з відблиском. Такий ефект робить новорічні листівки по справжньому атмосферними і святковими.

Щоб досягти казкового зимового ефекту на листівках, часто використовують тиснення. Його поділяють на:

  • конгревне тиснення (рельєфне зображення на поверхні паперу); 
  • тиснення фольгою (золоті та срібні відтінки фольги та інші  кольори).

Новорічна листівка з тисненням фольгою

Конгрев дозволяє отримати рельєфно-опукле зображення і може використовуватись як з фольгою, так і без. Тиснення металізованою фольгою також неабияк популярне у передноворічний час. Сріблясті та золотисті сніжинки та слова привітання на листівці неодмінно створять святковий настрій.

Матова ламінація у поєднанні з вибірковим лакуванням виглядає ефектно і робить Вашу листівку престижною і по-справжньому унікальною, а фігурна висічка малюнку на листівках додає об’єму та оригінальності. 

Святкова листівка з висічкою

СТВОРЮЄМО УНІКАЛЬНУ ДИЗАЙНЕРСЬКУ ЛИСТІВКУ

Кожен із перелічених вище методів вдало поєднується між собою. Шовкодрук можна поєднати із тисненням фольгою або конгревом, а на листівці з матовою ламінацією можна зробити висічку.

Для виготовлення листівок у будь-якому стилі ми використовуємо щільний папір або дизайнерський картон високої якості.

Наша команда Brandme agency розробить для Вас унікальний дизайн святкової листівки, яка позитивно вплине на корпоративний дух, підвищить прихильність клієнтів до компанії і представить Вашу фірму на належному рівні.