fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Вивіски

фасадні вивіски. світлові вивіски. не світлові вивіски

Вивіска – один із найголовніших атрибутів зовнішньої реклами для дуже багатьох видів бізнесу. Грамотно спроектована, і правильно виготовлена рекламна вивіска: інформує про місце розміщення підприємства, привертає до компанії увагу, допомагає створити сприятливий імідж Вашого підприємства.

Дуже важливо, щоб вона була добре читабельною, візуально привабливою, чітко проглядалася з різних точок огляду, добре висвітлювалася у вечірній час, інакше кажучи, була функціональною. Щоб досягти такого ефекту, найкраще довірити весь процес по створенню зовнішньої або внутрішньої реклами професіоналам, які об’єднають всі етапи в єдине ціле, і виготовлять по-справжньому якісний продукт – вивіску для магазину, офісу компанії або великого торгового центру.

Виготовлення фасадних вивісок включає в себе наступні стадії. Спершу розробляється дизайн, і клієнт затверджує розміри рекламного носія. Після цього вибирається матеріал для виробництва вивіски. Це може бути пластик, вініл, метал, ПВХ-плівка і інші матеріали. Потім клієнт повинен затвердити місце розташування вивіски на фасаді будівлі і відповідність її корпоративному стилю компанії. На наступному кроці виконується безпосередньо виробництво самої вивіски. А на завершення всього процесу вивіска монтується на фасад обраної будівлі.

Студія реклами БРЕНДМІ надає професійні консультації з питань дизайну, виробництва і розміщення зовнішніх і внутрішніх вивісок, розробляє дизайн зовнішніх і внутрішніх вивісок, виготовляє різні види вивісок, виконує монтаж зовнішньої реклами.

Вартість вивіски розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від обраних матеріалів, розмірів, наявності або відсутності підсвічування, складності виготовлення самої конструкції та її подальшого монтажу.

За місцем розташування вивіски бувають:

 • Внутрішні або інтер’єрні. Покликані привернути увагу покупців безпосередньо в місцях продажів, а також неподалік від них. Вносять в дизайн торгової точки затишок, різноманітність і заповнюють недолік інформації у клієнтів;
 • Зовнішні. Найчастіше розташовуються на фасаді торгового підприємства або організації, що надає послуги. Призначені для інформування клієнтів про компанію та залучення їх до співпраці.

За наявності підсвічування:

 • Світлові. Можуть бути як внутрішніми, так і зовнішніми. Здатні залучати клієнтів і відвідувачів в денний і нічний час. На даний момент такий різновид вивіски набула величезної популярності і використовується повсюдно;
 • Несвітлові. Дуже економічні, так як не споживають електроенергію, але непомітні в темний час доби. Однак, для вирішення цього завдання, може бути використано зовнішнє підсвічування. Тільки наші дизайнери зможуть розробити для вашої компанії вивіску, яка приверне безліч нових клієнтів!

За типом підсвічування:

 • Неонові. При створенні такої реклами може застосовуватися до 70 відтінків різних кольорів. Її популярність пояснюється дуже яскравим світінням, а також існує можливість створення вивіски будь-якої форми;
 • Світлодіодні (LED). Джерелом світла служать довговічні світлодіоди. Завдяки їх застосуванню, можна створити складну багатобарвну рекламну конструкцію вивіски, яка буде відрізнятися яскравістю і динамічністю. За допомогою даної технології створюються рядки, що біжать, які можна запрограмувати на трансляцію будь-якої інформації;
 • З використанням люмінесцентних ламп. Рекламні вивіски на їх основі є найбільш демократичним варіантом. У порівнянні з неоновими і світлодіодними – вони дешевші. При установці ламп потрібне дотримання суворої технології. Люмінесцентні лампи поступово витісняються світлодіодами, так як останні дають більш рівномірне підсвічування.

За формою виготовлення:

 • Лайтбокс. Підходить для використання на вулицях і фасадах будівель, а також всередині приміщень. Як підсвічування використовуються світлодіоди;
 • Торцевий лайтбокс, це світлова конструкція, яка кріпиться перпендикулярно до стіни фасаду будівлі. Як правило, підсвічування здійснюється на світлодіодних модулях або люмінесцентних лампах.
 • Об’ємні світлові літери. Різноманітність матеріалів, стилів і технологій у виготовленні вивісок такого плану, дозволяє створити ідеальну рекламу, яка не може не привернути до себе підвищеної уваги з боку клієнтів і конкурентів;
 • Світлова панель (з використанням об’ємних елементів і без них). Статична реклама, що припускає наявність підсвічується картинки, яку дуже легко замінити. Економічні, займають мало місця, дуже яскраві і довговічні;
  (відстані) від вивіски-щита за допомогою спеціальних кронштейнів. Кількість прожекторів, а також їх потужність залежать від габаритів вивіски.

Несвітлові інтер’єрні вивіски з акрилу (оргскла). Красиві таблички та логотипи з прозорого і кольорового акрилу для використання всередині приміщення.

Акриловий пластик – найпопулярніший матеріал для виробництва реклами, що має широку кольорову палітру і діапазон товщини від 0,55 мм до 50 мм. Для бюджетних варіантів вивісок використовується прозорий акрил, на який наноситься кольорова самоклеюча плівка.

Вивіски, безсумнівно, пожвавлять фасад будинку, розставлять на ньому яскраві акценти і привернуть увагу потенційних клієнтів.

Досвід і доброзичливість наших фахівців допоможуть вам створити кращу вивіску для вашої організації.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИВІСОК У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ “БРЕНДМІ”.