Як просунути бренд за допомогою сувенірної продукції.

Усі люди з задоволенням отримують подарунки. Саме цей фактор робить сувенірну продукцію одним з найсильніших засобів реклами. А все тому, що така реклама ненав’язлива й не викликає роздратування, як телевізійна. Такі подарунки призначені для партнерів, клієнтів чи співробітників й формують їх лояльність до бренду.

Яскрава сувенірна продукція з логотипом компанії допомагає виділитися на тлі конкурентів. Приводами для вручення сувенірів можуть бути: професійні чи традиційні свята, конференції, промоакції, корпоративи, форуми, семінари чи будь-які інші масові заходи. Ваш сувенір створюватиме настрій та повинен бути релевантний діяльності компанії, нести у собі певний меседж, хороші емоції. Отримавши оригінальний бізнес-подарунок (наприклад, щоденник), який завжди на очах чи під рукою, клієнт звикає до назви бренду. Відповідно, коли споживачу знадобиться товар або послуга зі сфери діяльності Вашої компанії, то уже не виникне сумніву до кого йому звернутися. Адже рекламна продукція створила навколо бренду позитивний й авторитетний імідж та підвищила його впізнаваність серед Вашої цільової аудиторії. Найпривабливішим є те, що сувенірна продукція має відносно невелику вартість та величезний асортимент: футболки, кепки, промо-одяг, посуд, термочашки, пляшки, сумки, еко-продукція, ручки, олівці, холдери, надувні кульки, бейджі, значки, силіконові браслети, парасолі, гаджети, наклейки, прапори, магніти.

 

Рекламна сувенірна продукція – запорука успішності бізнесу та впізнаваності бренду. Такий подарунок з брендуванням виконує функцію інформаційної реклами. Головне завдання – щоб дрібні сувеніри не опинились в сміттєвому відрі. А з цією проблемою чудово впорається рекламна агенція BRANDME. Не сумнівайтесь, Ваша продукція виділятиметься абсолютно унікальним дизайном та функціоналом.