Як вибрати ідеальні футболки з друком?

Футболки – це базовий одяг, який є у гардеробі кожного. Ми у brand.me звикли креативно підходити до роботи, тому розглядаємо футболки як необмежене поле для творчості! Цей корпоративний одяг дозволяє нанести не лише логотип компанії, а й будь-який інший цікавий принт, що неодмінно сподобається вашим колегам та позитивно вплине на впізнаваність бренда.

Футболки з принтами відрізняються не лише за кольором, розміром та типом крою (чоловічі, жіночі та дитячі), а й за призначенням. Наприклад, попереду ділова конференція чи презентація, спортивний марафон чи відпочинок з командою за містом. Які футболки варто замовити, щоб люди почували себе у них комфортно? У цій статті ми розповімо про три основні типи футболок та допоможемо вибрати ідеальні.

ТИПИ ФУТБОЛОК

Бавовняні футболки з принтом – найпопулярніший тип корпоративного одягу. Футболка має велику площу друку, що дозволяє реалізувати безліч креативних ідей. Ми пропонуємо футболки під нанесення зі 100% бавовни від європейських виробників або виконуємо індивідуальний пошив, якщо малюнок передбачає друк від шва до шва.

Футболки з друком для компанії Яскравий друк на футболках у Львові, для компанії Lviv RUG

Футболки з фановими принтами – це відмінний подарунок колегам, а також комфортний та стильний мерч для корпоративних заходів та важливих подій у житті компанії. Оригінальні футболки гарантовано підвищують лояльність співробітників та популяризують ваш бренд.

Футболки з принтом для компанії Дитячі футболки з принтом для ІТ-компанії

Нанесення логотипу чи іншого зображення на футболки виконується такими методами:

  • шовкотрафарет;
  • термотрансферний друк;
  • цифровий друк.

Вибір методу залежить від кількості кольорів та складності зображення, розміру нанесення та тиражу. Мінімальне замовлення – 10 шт.

Футболки-поло з логотипом – корпоративний одяг у діловому стилі, що поєднує елементи футболки та класичної сорочки та вдало підкреслює статус фірми.

Стримані поло з логотипом підкреслюють експертність та професіоналізм ваших співробітників. Це повсякденний та водночас елегантний одяг для роботи, для корпоративних заходів, виставок та конференцій.

Яскраві футболки Вишивка логотипу на футболках-поло для

Ми пропонуємо поло, пошиті з натуральної бавовни та рекомендуємо вишивку як метод нанесення на цей тип футболок. Об’ємна вишивка на фактурній тканині поло виглядає по-особливому ефектно. Нанести зображення можна “на серці”, на рукаві або на спині. Мінімальне замовлення – 10 шт.

Спортивні футболки з принтом виготовлені із 100% перфорованого поліестеру, який “дихає”, допомагає зберігати термобаланс та швидко сохне. Тканина цих футболок зносостійка, не втрачає яскравості і презентабельного зовнішнього вигляду з часом.

Яскраві спортивні футболки з принтом для компанії

Спортивні футболки з принтами ідеально підходять як для тренувань у спортзалі, так і для змагань на свіжому повітрі та участі у марафонах. Вони незамінні під час спортивних та розважальних заходів, що вимагають фізичної активності учасників.

Друк принтів на спортивних футболках

Ми пропонуємо друк логотипів та принтів на спортивних футболках методом шовкотрафарет. Мінімальний тираж – 10 шт.

Футболки з принтом – це завжди актуальний корпоративний подарунок, який неодмінно сподобається вашим колегам. Ви можете надіслати нам макет принтів, або наші дизайнери створять для вас унікальне зображення для нанесення на футболку.