Як зробити вивіску ефективною? Правильний дизайн – раціонально витрачені кошти.

Питання зовнішньої реклами насправді не таке просте, як здається на перший погляд. При виборі дизайну вивіски потрібно враховувати чимало факторів, які в перспективі допоможуть зробити ефективну та дієву рекламу.

Потрібно брати до уваги психологію сприйняття пересічного споживача, адже на те, щоб привернути його увагу за допомогою вивіски є всього до 5 секунд. Тому базові складові до створення макету зовнішньої реклами та інших видів продукції доволі відрізняються і їх потрібно враховувати розробляючи дизайн вивіски, таблички, брендування вітрини  чи інших складових зовнішньої реклами.

Отже, базові принципи при розробці дизайну вивіски:

  • Вивіска як носій інформації, не повинна бути перевантаженою додатковими декоративними елементами, кольорами та важкими для читання шрифтами. Важливо пам’ятати, що надлишок інформації не лише не допоможе вам у продажах, а й може зашкодити.
  • Важливим елементом вивіски є правильний підбір кольорової гами та шрифтів. Найкращий варіант, якщо у вас є розроблений бренд бук, у якому професійно підібрані шрифти та кольори зовнішньої реклами, які дійсно гармонійно будуть виглядати на вивісці.
  • Використання логотипу. Розробка логотипу завдання не з простих, тому використання його на вивісці, чи інших елементах зовнішньої реклами вкрай важливе, адже це ще один розпізнавальний елемент вашого бренду.
  • Коли мова іде про вибір кольорів, то для візуальної реклами найкраще підійдуть контрастні поєднання, типу червоний та білий, чорний та білий, також не варто забувати про використання елементу яскравого кольору, який буде привертати увагу.
  • Зараз існує безліч матеріалів для зовнішньої реклами і кожен виробник вивісок прагне виділитись та запропонувати клієнту якусь новинку. Можна обіграти яскраві кольори, матові та глянцеві поверхні, використати різноманітні пластики, діодні підсвітки, прозоре оргскло, самоклеючі плівки та інше.  Важливо лише пам’ятати, що у всьому потрібен баланс, головне не переборщити.

Або ж просто зверніться в Студію реклами «БрендМі» і будьте впевнені, що професійний дизайн  та виготовлення візуальної реклами вам забезпечено, та ще й за привабливими цінами.