Бананки з логотипом – як носити та з чим поєднувати.

Сумки на пояс пройшли довгий шлях від знайомих усім бананок з 90-х до функціонального та стильного аксесуару мешканця великого міста. Зараз бананка – це тренд, що стрімко набирає популярності.

НАВІЩО ПОТРІБНІ БАНАНКИ

Сумка на пояс багатофункціональна та містка: гаджети, ключі, гаманець та інші важливі речі завжди під руками. У той час як самі руки залишаються вільними:)

Класні та зручні бананки для компанії

Бананки зручно використовувати під час:

  • подорожей;
  • прогулянок та екскурсій;
  • фестивалів та концертів;
  • активного відпочинку.

Сфери застосування досить широкі. Тому поясна сумка – це вибір сучасних та активних людей, які постійно перебувають у русі.

Вишивка логотипу на бананках для

ЯК НОСИТИ БАНАНКУ

Бананка зазнала значних змін у дизайні: різні форми, матеріали та кольори дозволяють підібрати сумку під будь-який стиль одягу.

Носять бананку зазвичай на поясі або через плече перед собою. Це дуже зручно з точки зору безпеки, так як усі речі на виду: ключі або гроші не випадуть, як з кишені, та й важче щось “витягнути”, як, наприклад, з рюкзака, який за спиною. 

Брендовані бананки для

Саме завдяки своїй функціональності (вільні руки) і надійності, бананки користуються великою популярністю у людей, які полюбляють подорожувати і ведуть активний спосіб життя.

БАНАНКИ З ЛОГОТИПОМ ЯК БІЗНЕС-СУВЕНІР

Брендовані поясні сумки часто дарують постійним клієнтам, партнерам і співробітникам компанії. Люди використовують цю річ щодня, тим самим рекламуючи бренд. Носити сумку з логотипом компанії – це зручно, практично і демонструє лояльність працівника до фірми. Плюс, це позитивний вплив на імідж компанії в цілому.

Друк на бананках для компанії

Друк на бананках можна здійснити такими методами:

  • вишивка;
  • шовкодрук;
  • трансферний друк.

На бананку можна нанести логотип, напис або будь-яке інше зображення. Залежно від ваших потреб, наші менеджери запропонують вам різні варіанти пошиття та брендування бананок. Здивуйте своїх колег – подаруйте їм сучасну трендову річ!