Cувенiрна продукцiя з логотипом. Майбутнє бренда – в новітніх девайсах.

ПОРЯД З ТОБОЮ КОЖНОГО ДНЯ

Ні для кого не секрет, що кожної хвилини науково-технічний прогрес тільки пришвидшується. Постійно з’являються корисні девайси, головне призначення яких зробити життя людини зручним, комфортним та простішим. Сучасні брендовані гаджети перетворились в так зване «вікно у світ» і чудово слугують для маркетингових цілей будь-якого бізнесу.

Брендовані флешки для школи бізнесу “LvBS”

ПРИВЕРНИ УВАГУ

Всі компанії шукають оригінальні способи виділитись серед конкурентів й завоювати лояльність клієнтів. Хочеш бути першим? Потрібно йти в ногу з часом. Існує безліч різновидів бізнес-подарунків. Електронні рекламні сувеніри – найкращий спосіб підкреслити індивідуальність бренду. До цієї категорії сувенірної продукції належать:
– USB флешки з логотипом;
– брендовані повер банки (POWER BANK);
– док-станції з брендуванням;
– портативні колонки з логотипом;
– фітнес-браслети;
– брендовані USB хаби та ін.

Нанесення логотипу на powerbank

5 ПРИЧИН ЦЕ ЗРОБИТИ

  • гаджет – оригінальний і сучасний подарунок;
  • додає +100 до іміджу компанії;
  • незамінні при проведенні PR-подій і промо-акцій;
  • такий подарунок на конференцію чи корпоратив ніколи не опиниться в смітнику;
  • при гуртовій закупівлі продукції Xiaomi у нас – платите значно менше.

Дерев'яні еко флешки для “VOLYN unique”

РОЗВІЮЄМО СУМНІВИ

В роздумах над користю брендованих електронних сувенірів? А ти тільки уяви:
– всі твої партнери та колеги знаходяться в постійному русі. POWER BANK з гравіруванням чи прінтом стане справжнім порятунком, коли розрядиться смартфон. Вони неодноразово з вдячністю згадають твій бренд. Це абсолютно новий рекламний шлях ;
– флешки з логотипом можуть стати невід’ємною частиною фірмового стилю твоєї компанії. Такий сувенір довго нагадуватиме про співпрацю й додатково підкреслить статус. А це точно не буде зайвим;
– портативні Bluetooth динаміки з логотипом подарують можливість взяти улюблену музику з собою. Або ж навпаки – встановити брендовані колонки в офісі чи кабінетах працівників. Хорошою музикою треба ділитися!
– брендовані USB хаби теж мають корисне призначення. Розгалужувачі з логотипом стануть в пригоді, коли треба збільшити кількість вільних портів в ноутбуці чи комп’ютері. Наприклад, для одночасного використання декількох флешок, камери й телефону, не витягуючи постійно кабелі.

Power bank XIAOMI з логотипом

ДЕШЕВО Й ВИГІДНО

Brandme agency має великий досвід роботи з промо-продукцією. Ми завжди безкоштовно порадимо, які гаджети варто вибрати під нанесення логотипа й поділимось досвідом. Маємо чудові умови для збереження твоїх коштів. Серед наших послуг:
– нанесення логотипа на повер банк (POWER BANK);
– друк на флешках, дерев’яні флешки на замовлення;
– електронні аксесуари з логотипом в асортименті;
– нанесення на портативні колонки й USB хаби;
– та безліч інших можливостей, ти тільки спитай!

Флешки з логотипом компанії