Друкуємо по колу! Нова технологія нанесення у brand.me

друкуємо-по-колу-900-x-675-1

Цьогоріч ми доповнили наше виробництво новою технологією кругового ультрафіолетового друку. Що це означає? Ділимось деталями у цій статті.

Круговий УФ-друк – це унікальна можливість виготовити корпоративні подарунки з ефектом “WOW”! Цей тип друку дозволяє нанести на сувенірну продукцію повноколірне та об’ємне зображення будь-якої складності і зробити це безперервно по колу.

Друк по колу на пляшках для води для ІТ-компанії

КРУГОВИЙ УФ-ДРУК ЗОБРАЖЕННЯ НА СУВЕНІРАХ

Найчастіше ми використовуємо УФ-друк по колу для брендування сувенірної продукції, такої як:

  • спортивні пляшки для води;
  • термопляшки;
  • термочашки, термоси;
  • а також кулькові ручки та інші сувеніри, що мають циліндричну форму.

Ультрафіолетовий друк по колу на ручках

Правильна циліндрична форма – головна вимога для якісного нанесення малюнка по колу. Важливою є також відсутність виступаючих елементів на предметі.

ЧИ ВПЛИВАЄ МАТЕРІАЛ ВИРОБУ НА ЯКІСТЬ ДРУКУ?

Ультрафіолетовий друк дає необмежений вибір матеріалу для нанесення. Тому здійснити однаково яскраве, повноколірне, об’ємне, кругове нанесення можливо на металі, склі, кераміці, пластику та на сувенірах з покриттям “софт-тач”.

Друк по колу на пляшечках для води для компанії EdvantisДрук зображення по колу на металевих пляшках для води

УФ-друк на кебабі – ще одна назва нанесення по кругу. Ця технологія дає можливість зробити взірець та побачити, як виглядатиме нанесення на сувенірній продукції, перед тим як замовити тираж.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ КРУГОВЕ НАНЕСЕННЯ

Ціна ультрафіолетового друку на сувенірній продукції по колу залежить від площі та об’єму нанесення. Об’ємний малюнок на бізнес-сувенірах має ефектний вигляд та надає приємні тактильні відчуття.

Круговий УФ-друк на пляшках для компанії SoftServe

Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасний метод кругового друку через його беззаперечні переваги – швидкість, яскравість кольору, об’єм, нанесення зображень будь-якої складності та презентабельний вигляд корпоративних подарунків.