Етапи створення та реалізації сувенірної продукції.

Сувенірна продукція – один з найефективніших способів популяризації бренду. Промо-акції, виставки, конференції не обходяться без використання фірмових сувенірів, що інформують про діяльність компаній. Перед замовниками часто постає маса запитань, щодо співпраці з студією. Ми можемо детально на них відповісти, адже одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є виготовлення бізнес-сувенірів.

ЗНАЙОМСТВО З МЕНЕДЖЕРОМ

На першочерговому етапі роботи відбувається Ваше знайомство з менеджером та можливостями студії «BRANDME».

Наша команда менеджерів – професіонали в галузі створення бізнес-сувенірів, забезпечують найкращий сервіс для наших замовників. Слова «турбота про клієнта» для нашої компанії не простий рекламний меседж, а основний принцип співпраці. Піклуючись про кожне замовлення, наша команда надає безкоштовну та вичерпну консультацію про продукцію та всі нюанси брендування.

blog_pic_7

ВИЗНАЧЕННЯ ПОТРЕБИ

Ми працюємо як з великими компаніями, так і з тими, що лише починають свій шлях на ринку. Наше завдання підшукати найкращу продукцію, виходячи з Ваших потреб та виділеного бюджету. Усі зразки бізнес-сувенірів протестували особисто, тому неякісний продукт просто не пропонуємо. Натомість наша команда постійно слідкує за новинками на ринку. Великою перевагою є налагоджені зв’язки за кордоном, що дозволяє постачати продукцію з Європи напряму від виробників, що в свою чергу допомагає зекономити Ваші витрати.
Отримавши запит, менеджер супроводжує всі процеси замовлення. За Вашою компанією закріплюється особистий менеджер. Завдяки своєму досвіду він здатен “відчути” та вивчити всі потреби й запропонувати найкращий варіант сувенірної продукції під нанесення Вашого логотипа. Під час майбутніх замовлень це дозволяє спростити процес вибору. Адже, менеджер запропонує не безліч одиниць, а лише актуальні, варті Вашої уваги варіанти. Для нас дуже важливо, щоб кожен замовник досягнув мети виділитись серед конкурентів та мав чим здивувати своїх клієнтів чи партнерів.

blog_pic_11

 

ПРОПОЗИЦІЯ

Проаналізувавши всі потреби замовника та підшукавши відповідні варіанти бізнес-сувенірів, менеджер формує комерційну пропозицію. На цьому етапі відбувається остаточний вибір продукції та погодження цін з замовником. При бажанні, більшість зразків можна оглянути у нас в офісі. Не потрібно уявляти, як Ваш логотип виглядатиме на певній термочашці чи футболці, адже наші дизайнери підготують всі потрібні візуалізації на обраній продукції. Це дає можливість разом з Вами обрати найбільш вдалий варіант брендування сувенірної продукції.

Є різні методи брендування рекламно-сувенірної продукції:

  • тамподрук;
  • гравіювання;
  • шовкотрафарет;
  • машинна вишивка;
  • цифровий друк на тканині;
  • деколь;
  • сублімація;
  • сліпе тиснення;
  • УФ-друк.

blog_pic_9

 

ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ФОРС-МАЖОРИ

Кожен метод брендування має свої технологічно обумовлені терміни, проте бувають випадки, коли клієнту потрібно “на вчора”. Ми намагаємось бути максимально лояльні, стосовно терміновості, та використати будь-яку можливість, аби все-таки забрендувати Вашу продукцію в стислі терміни. Реально оцінюючи об’єм роботи та наші можливості, деколи вдається реалізувати замовлення “в одну ніч”. Як і на кожному виробництві, зрідка відбуваються форс-мажорні обставини, та навіть тоді ми не залишаємо ситуацію напризволяще. Якщо щось йде не так, одразу обговорюємо це з замовником та знаходимо компроміс у 100% критичних випадків.

ЗАВЕРШЕННЯ РОБОТИ З ЗАМОВЛЕННЯМ

Співпраця менеджера з Вами супроводжує всі етапи виготовлення продукції. Триває вона до моменту передачі готового замовлення та отримання позитивного відгуку про якість як самої продукції, так і наданого сервісу. Отримати готову сувенірну продукцію можна способом самовивозу чи доставки. Організовуємо доставку по всій території України за допомогою служби Нова пошта. За Вашим бажанням, можемо скористатись будь-якою іншою службою доставки, яка працює у Львові.

Найголовніше для нас – задоволення роботою з нашою командою. Ми завжди дуже вдячні за відгуки та раді бачити Ваші фото з готовими бізнес-сувенірами.

blog_pic_10