Новорічний марафон – стартує!

Три, два, один…готові? Розпочинаємо гарячий сезон подарунків в холодну пору року. Метушня, тисячу і одна справа на роботі, а ще й потрібно знайти приємні сюрпризи для працівників, партнерів і клієнтів. Але через всі ці новорічні турботи, ви згадаєте про корпоративні подарунки аж напередодні самого свята. І що тоді? Замовляти, коли “горить” дедлайн і реалізовувати в життя далеко не ті ідеї, які планували раніше?

Стоп. А, якщо перемотати час назад та зробити це раніше? Тим більше, коли вам потрібно лише здійснити замовлення, а наша команда професіоналів Brandme agency подбає про все інше. У нас ви знайдете величезний вибір сувенірної продукції, яку ми забрендуємо вашим фірмовим логотипом. Ми уважно підходимо до бажань та ідей наших замовників, тому будьте готові, що кінцевий результат виправдає ваші очікування.

Новорічний марафон - стартуєНоворічний марафон - стартує

Дбаєте про природу і надаєте перевагу еко продукції? Нам є що вам запропонувати: еко блокноти, еко ручки, еко олівці, еко сумки і навіть бамбукові ланчбокси та чашки. Такий мерч стане незамінним атрибутом у повсякденному житті ваших працівників.

Хочете замовити подарунки з об’ємним, повноколірним нанесенням зображення? Легко! У нас ви можете виготовити сувенірну продукцію з лого вашої компанії за допомогою новітньої технології УФ-друку. Будьте в тренді і створюйте разом з нами те, про що решта лише думає.

Новорічний марафон - стартує

Чи, можливо, здійснити лазерне гравіювання на промо-сувенірах, яке буде виглядати витончено у будь-якому випадку? Підтримуємо цю ідею. Завдяки нашому сучасному обладнанню ми створимо для вас будь-яке чітке, деталізоване зображення. Універсальний і стильний варіант, який сподобається кожному.

Або ж вже маєте декілька цікавих ідей, але не впевнені чи можливо таке виконати? Супер! Хочемо почути їх та швидше відтворити у реальному житті, адже для нас не існує неможливих завдань.

Новорічний марафон - стартуєНоворічний марафон - стартує

Brandme agency реалізує всі ваші побажання, незалежно від рівня складності. Ми завжди йдемо на крок попереду і готові втілити в життя найшаленіші задуми. Тому ми вже приймаємо замовлення на новорічні корпоративні подарунки. Покваптесь та здивуйте всіх своєю неповторністю та професійним підходом.