Подарунки в стилі ЕКО – обираємо екопосуд з логотипом

Бути “ЕКО” – це не тільки тренд і данина моді. Це стиль життя. Все більше людей усвідомлюють свою персональну відповідальність та виховують у собі нові екозвички. Наприклад, відмовляються від пластикових речей на користь багаторазових альтернатив, сортують сміття та намагаються бути енергоефективними у побуті.

Кожному з нас достатньо мати щоденний “еконабір”, який дозволить значно зменшити кількість використаного пластика. У цій статті ми розповімо про сучасні новинки, які стануть відмінним корпоративним подарунком та допоможуть зберегти природні ресурси.

ВІЗЬМИ КАВУ З СОБОЮ

Багато людей вважають паперові горнята для кави екологічними. Насправді це не так. Щоб напій не просочився крізь папір, одноразові стаканчики вкриті зсередини водостійким шаром поліетилену, що робить їх переробку технологічно складною. Окрім того, кожен такий стаканчик зазвичай супроводжується пластиковою кришечкою та соломинкою, які взагалі не переробляються.

Стильною та сучасною альтернативою одноразовим горняткам є чашки з бамбукового чи рисового волокна. До того ж, сьогодні багато кав’ярень надають знижки відвідувачам, які купують напій у своє горнятко.

Еко чашка з бамбукового волокнаеко стакани

Чашки з бамбукового та рисового волокна також містять поліпропілен – екологічно безпечний, нетоксичний матеріал, стійкий до високих та низьких температур.

Чашки приємні на дотик, безпечні у контакті з гарячими напоями, а кольоровий обідок з гіпоалергенного силікону захищає руки від опіків. Чашка щільно закривається кришкою, тому напій зручно пити під час прогулянки.

Ми пропонуємо екочашки різних кольорів, щоб підібрати модель, яка найкраще відповідатиме фірмовій стилістиці вашої компанії.

Бамбукові чашки з логотипом для Виробничо-комерційної фірми Бамбукові чашки з об'ємним друком для серії творчих воркшопів

Стильна екочашка дозволить заощадити на каві і значно зменшує кількість використаних одноразових горнят. Тому, бамбукові чашки з логотипом компанії – вдалий подарунок, який демонструє не лише турботу про колег та партнерів, а й про довкілля.

ОБІД НА РОБОТІ

Ланч-бокс з логотипом – практичний подарунок для співробітників, а також студентів та школярів.

Він вирішує одразу кілька задач: це безпечний посуд для обіду з собою, а також це можливість придбати їжу на винос у власний, стильний ланч-бокс та відмовитись від пластикового контейнера та одноразових приборів.

Ми пропонуємо герметичні ланч-бокси з бамбукового волокна з приборами у комплекті та ланч-бокси з пшеничного волокна з вбудованим у кришку тримачем для смартфона.

Окрім бамбукового чи пшеничного волокна, ланч-бокси містять нетоксичний та стійкий до високих температур матеріал поліпропілен.

Бамбукові ланч-бокси з принтом для ІТ-компанії Ланчбокси для ІТ-компанії

Ланч-бокси підходять для мікрохвильовки та посудомийної машини (необхідно зняти кришку). А різні кольори дозволяють вибрати ланч-бокс відповідно до корпоративних кольорів вашої компанії.

На кришку можна нанести логотип або будь-яке інше кольорове, об’ємне зображення і зробити дійсно унікальний подарунок для колег.

Мінімалістичний варіант – це особисті прибори з пшеничного волокна у зручному кейсі, який можна забрендувати.

Брендовані еко прибори з пшеничного волокна для ІТ-компанії

ЕКОПОСУД ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ ЗА МІСТО

Термос або термопляшка з логотипом – надійний варіант посуду, який можна без вагань кинути у рюкзак і не хвилюватись, що напій розіллється чи швидко остигне.

Цьогоріч з’явилися стильні еконовинки:

  • термос з бамбука та нержавіючої сталі з подвійним корпусом та ситечком для чаю (об’єм 430 мл, ø69 x 207 мм);
  • двостінна пляшка з боросилікатного скла з бамбуковою кришкою та з 2-ма ситечками для чаю (об’єм 490 мл, ø72 x 234 мм).

Боросилікатне скло – матеріал, стійкий до низьких та високих температур, а також до механічних пошкоджень.

Пляшки та термоси з логотипом компанії не тільки рекламують ваш бренд, а й дозволяють зменшити кількість одноразових пластикових пляшок.

термос з бамбука та нержавіючої сталі Пляшка з боросилікатного скла з бамбуковою кришкою

Замінити одноразові предмети на багаторазові – легко. Своє горнятко для кави, пляшка для води, ланч-бокс для їжі дозволять значно зменшити свій “сміттєвий слід”.

Менеджери brand.me уважно стежать за новинками та допоможуть вам сформувати унікальний брендований еконабір для ваших співробітників. Такий корпоративний подарунок неодмінно сподобається кожному!