Секрети для HR: як допомогти новачкам в колективі.

Для того, щоб співробітники могли взаємодіяти і спільно вирішувати нестандартні завдання, вони повинні бути командою, а не лише групою осіб, що знаходяться в одному приміщенні. Необхідно допомогти новачку влитися в колектив. Перше враження про компанію надважливе. Існують цілі методики адаптування нових працівників в колективі, ми ж поділимось своїм лайфхаком.

WELCOME PACK

Ніщо так не налаштовує на позитив, як подарунки. Зберіть універсальний welcome pack – це приємно здивує кожного новачка. Розробка власної сувенірної продукції справа не нова, але що саме вибрати, щоб подарунок не викинули?

Термочашка і блокнот для

Часто доводиться обирати між ціною, користю і практичністю. Насправді все набагато простіше, дайте собі відповідь на декілька запитань:

  • Чи може бізнес-подарунок стати кращим, якщо зрізати бюджет?
  • Чи потрібна саме ця сувенірна продукція тому, хто її отримає?
  • Який шанс продукції опинитись в смітнику?

 

ЕКО блокноти для компанії

Насправді немає великої різниці , скільки грошей ви витратите на welcome pack. Головне – цінність, яку він матиме для новачків. Подумайте, яку емоцію хотіли б викликати в співробітників. Наш досвід підказує, що багатьом подобаються подарунки, які дивують, захоплюють, створюють позитивні емоції, до яких приємно торкатися. Багато залежить від специфіки вашої діяльності.

Команда Brandme agency працює з величезною кількістю сувенірної продукції. Тож ми вирішили допомогти вам та сформувати декілька ідей для таких стартових наборів.

Корпоративні футболки з логотипом

ІДЕЇ ДЛЯ WELCOME PACK

1. Обрати цікаві бананки, забрендувати своїм лого чи малюнком. Всередину можна покласти яскраву модель ручки та нотатник. Родзинкою такого бізнес-подарунку можуть стати стікерпаки. Наші дизайнери з задоволенням розроблять індивідуальні стікери для вашої компанії. Для дівочого колективу бананку можна замінити на еко-сумку з красивим принтом.

2. Фірмові блокноти. Забудьте про стандартні маленькі блокноти на пружині. Сучасний асортимент та можливості дають змогу реалізувати цікавий дизайн блокнотів, який захочеться всюди мати з собою. Рекомендуємо додати у них індивідуальні кольорові сторінки з календарем чи мотиваційною інформацією.

Корпоративна продукція для компанії

3. В прохолодну пору року таким набором може стати термочашка та плед з вишитим логотипом. А універсальний варіант – брендований ланчбокс.

4. Завжди були й залишаються актуальними футболки. Якщо надрукувати на футболці не лише логотип, а класний принт, вона може стати улюбленою річчю нового працівника. Друкуючи футболки з принтами, створені дизайнером, ми не раз ловили себе на думці, що й собі таку хотіли б.

 Корпоративні чашки з нанесенням

Зосередьтесь на тому, яку функцію виконує подарунок та яку емоцію несе. Або ж просто подзвоніть в Brandme agency. Проконсультуємо та знайдемо цікаві варіанти на будь-який бюджет.