Що зараз в тренді? Робимо огляд сучасних сувенірів 2021

Рекламна компанія brand.me є прямим постачальником сувенірної продукції із країн Європи. Ми уважно вивчаємо пропозиції наших європейських партнерів, слідкуємо за трендами та новинками, щоб запропонувати вам тільки найкращі рішення.

Щоб зекономити ваш час на пошук ідеального подарунка для колег чи ваших партнерів, ми зібрали найцікавіші новинки 21-го року у цій статті. Ну що ж, розпочинаємо огляд 🙂

Поліграфія

Щоденники та блокноти з логотипом – популярний корпоративний подарунок, а також дієвий рекламний носій. Записники слугуватимуть довго і увесь цей час ненав’язливо рекламуватимуть ваш бренд.

Серед новинок цього року – презентабельні блокноти у діловому стилі, серед яких:

 • блокноти з обкладинкою з натуральних солом’яних волокон та бавовни;
 • блокноти з обкладинкою із шкірзамінника.

Блокнот з обкладинкою з соломи та бавовниБлокнот з обкладинкою зі штучної шкіри

Блокноти з обкладинками із натуральних матеріалів – це тренд. До прикладу, поєднання кори коркового дуба та льону виглядає стильно та лаконічно:

Блокнот з пробковою обкладинкою та льономБлокнот з пробковою обкладинкою та льоном

Різноманітність кольорів та текстур дозволяють менеджерам brand.me підібрати для вас найкращі варіанти, відповідно до фірмової стилістики вашої компанії та бюджету.

Блокноти під нанесення логотипа

Формат блокнотів – А5, кількість аркушів – 192.

Спортивні пляшки для води

Пляшки для води – бізнес-сувенір, який актуальний цілий рік. Такий подарунок пропагує здоровий спосіб життя та неодмінно сподобається активним людям. Цьогоріч з’явилося багато новинок. Ми зібрали для вас колекцію найцікавіших!

Розпочнемо з пляшок з термостійкого (боросилікатного) скла із матовим градієнтним покриттям та силіконовою мотузкою на кришці. Об’єм цієї пляшки 470 мл, розміри Ø60 x 210 мм.

Пляшки для води з термостійкого склаПляшки для води з термостійкого скла

Боросилікатне скло стійке до низьких, високих температур та до механічних пошкоджень. Посуд з цього матеріалу довго зберігає температуру напою та має естетичний вигляд.

Якщо ви шукаєте пляшки для спорту з металу чи безпечного пластику, ми підібрали наступні моделі:

 • кольорові спортивні пляшки з тритану, без вмісту BPA, з кришкою із замком та ремінцем для рук (об’єм 660 мл, ø74 x 210 мм);
 • алюмінієві спортивні пляшки з кришкою із поліпропілену та силіконовою ручкою (об’єм 660 мл, ø65 x 228 мм).

Кольорові спортивні пляшки з тритануАлюмінієві спортивні пляшки з кришкою із поліпропілену та силіконовою ручкою

Тритан – це інноваційний полімер, що не містить шкідливих хімічних сполук та не взаємодіє з гарячими напоями. Це ударостійкий, довговічний та безпечний матеріал.

Вакуумні пляшки

Що таке вакуумна пляшка? Це герметична пляшка з нержавіючої сталі, яка довго залишає ваші напої гарячими або холодними в залежності від ваших побажань.

Цьогоріч з’явилося багато новинок. Звісно, ми обрали для вас найцікавіші 😉 Перша з них – вакуумна пляшка з подвійними стінками із нержавіючої сталі та мідною ізоляцією, яка підтримує напої гарячими протягом 12 годин, а холодними протягом 24. Є палітра з 6-ти кольорів металік:

Вакуумна пляшка з подвійними стінками із нержавіючої сталі та мідною ізоляцієюВакуумна пляшка з подвійними стінками із нержавіючої сталі та мідною ізоляцією

Об’єм 500 мл, розміри ø70×263 мм.

Наступні вакуумні пляшки поєднують у собі оригінальний дизайн та практичність. Родзинкою є кришка з бамбука, яку також можна забрендувати.

Ми пропонуємо 2 варіанти вакуумних пляшок з ручкою та бамбуковою кришкою:

 • пляшки з нержавіючої сталі білого або чорного кольору. Об’єм до 540 мл, розміри ø68 x 192 мм;
 • пляшки з подвійними стінками з нержавіючої сталі білого, чорного, срібного та темно-сірого кольору. Об’єм до 500 мл, розміри ø70 x 220 мм.

Вакуумні пляшки з бамбуковою кришкою

Сувенірна продукція з натуральних матеріалів як ніколи актуальна. Виробники активно використовують “бамбукову” або “коркову” тему, щоб підкреслити екологічність продукції.

Вакуумні пляшки для води не стали винятком – елементи з натурального корка або бамбука у поєднанні з металом білого кольору виглядають сучасно та стильно:

 • спортивна пляшка з нержавіючої сталі з бамбуковою вставкою, 750 мл, ø74×257 мм;
 • спортивна пляшка з нержавіючої сталі з корковою кришкою, 770 мл, ø74×254 мм.

Вакуумні пляшки для води

Такий корпоративний подарунок не залишить нікого з вашим колег байдужим 🙂

А як щодо вакуумних термопляшок з матовим покриттям? Пляшка має подвійну стінку із нержавіючої сталі, яка зберігатиме напій гарячим або холодним до 8 годин. Зручний ремінець та герметичність роблять цю термопляшку незамінною у подорожах.

Вакуумні термопляшки з матовим покриттямВакуумні термопляшки з матовим покриттям

Об’єм 500 мл, розміри ø70×255 мм.

Термоси

Термос з логотипом компанії – актуальний бізнес-подарунок для активних людей. Ми пропонуємо компактний та легкий термос, який не займає багато місця і потішить вас гарячим напоєм. Об’єм 250 мл, розміри ø45×210 мм. Обирайте колір 😉

Термос з логотипом компаніїТермос з логотипом компанії

Наступні функціональні новинки – це термоси з світлодіодним сенсорним екраном з індикатором температури на кришці, ситом для чаю та подвійною стінкою з нержавіючої сталі. Просто проведіть рукою по кришці і дізнайтесь, яка температура вашого напою.

Матеріал корпуса:

 • нержавіюча сталь;
 • нержавіюча сталь та бамбук.

Термоси з індикатором температури на кришціТермоси з індикатором температури на кришці

Об’єм термоса 500 мл, розміри ø65×240 мм.

Термочашки

Ці стильні термочашки з подвійним корпусом та кришкою – хіт серед новинок! Ми пропонуємо чашки із нержавіючої сталі з матовим покриттям або без.

Термочашки з подвійним корпусом та кришкоюТермочашки з подвійним корпусом та кришкою

Об’єм 400 мл, розміри 88мм x 112 мм.

Зволожувачі повітря

Навіщо потрібні зволожувачі повітря? Це пристрої, які вирішують поширену проблему в житлових та офісних приміщеннях – низький рівень вологості. Щоб створити комфортні умови, важливо орієнтуватися на норму вологості в приміщенні, а це 45-60%. Якщо рівень нижче, ми відчуваємо дискомфорт: страждає стан шкіри, очей, ЛОР-органів та дихальної системи.

Ми пропонуємо стильні та компактні зволожувачі з LED-підсвіткою. Зволожувач повітря з логотипом вашої компанії – це корисний та сучасний подарунок, який демонструє турботу про ваших співробітників та партнерів. Обирайте:

 • зволожувач білого кольору, розмір ø60×149 мм, ємність бака 200 мл;
 • зволожувач кольору дерева, розмір ø100×105 мм, ємність бака 130 мл.

Зволожувач повітряЗволожувач повітря

У цій статті ми описали тільки частину найпопулярніших новинок сувенірної продукції у 2021 році. Щоб дізнатись більше, залишайте заявку на сайті – менеджери brand.me запропонують вам ще безліч креативних ідей!