Що подарувати клієнтам чи співробітникам на Новий рік 2019.

ЯК ОБРАТИ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК

Вечірки перед новорічними святами вже стали доброю корпоративною традицією. Окрім організації і хвилюючого очікування святкувань, виникають певні труднощі – вибір подарунків на Новий рік 2019. Що обрати в подарунок співробітникам? Які є новинки бізнес-сувенірів? Яка користь з новорічних подарунків? Що подарувати клієнтам? Зараз Brandme agency допоможе вирішити ці непрості завдання.

3 ГОЛОВНІ ЯКОСТІ КОРПОРАТИВНИХ ПОДАРУНКІВ

1. Чи потрібен такий новорічний подарунок колегам та клієнтам? Доречними вважаються подарунки, які принесуть користь. Серед бізнес-сувенірів це може бути індивідуальний щоденник, календар з дизайном чи красиві чашки з нанесенням.
2. Наскільки презентабельно він виглядає? Не завжди обраний новорічний бізнес-сувенір вирізняється оригінальністю. Це й не обов’язково, адже красива упаковка усе виправить.
3. Якими словами супроводити бізнес-подарунок? Тут варто подумати заздалегідь і бажати від серця. Навіть невелика новорічна листівка стане проявом поваги та любові. Існує безліч способів зробити новорічну листівку особливою. А якщо над дизайном листівки чаклує ціла команда дизайнерів, привітання на ній стануть довговічними.
[button link=”/korporativni-podarunki-na-noviy-rik/” type=”big” color=”green”]КРУТІ ІДЕЇ ДЛЯ ПОДАРУНКІВ ТУТ[/button]

ЯК ПОДАРУНОК ЗРОБИТИ РЕКЛАМОЮ

Дотримавшись основних критеріїв вибору подарунків, зможете не лише потішити своїх клієнтів й колег, але й зробити собі хорошу рекламу.

 • в першу чергу бізнес-сувенір – це стимул для підвищення робочої мотивації співробітників;
 • вдалий новорічний подарунок буде щодня під рукою, що дуже важливо для рекламного носія;
 • нагадає клієнтам про високий рівень послуг та надійності компанії.

Корпоративний блокнот з логотипом компанії

ГОЛОВНІ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ 2019

Новорічний бізнес-сувенір – це можливість висловити вдячність за співпрацю, спільні успіхи чи досягнення. Або ж нагадати про себе своїм клієнтам та партнерам. Дуже важко обрати серед такого різноманіття. Але для цього існують помічниці Brandme agency, які знайдуть найкращий варіант. Наразі пропонуємо найпопулярніші види новорічних бізнес-подарунків.

Листівки. Важливу роль в бізнесі відіграють комунікації. Тому не можна ігнорувати привітання клієнтів та колег з святковими днями чи проведення корпоративних заходів. Вітальна листівка з оригінальним дизайном й теплими побажаннями стане універсальним подарунком. Щоб зробити листівку неповторною ми використовуємо у виробництві найрізноманітніші технологічні процеси:

 • фігурна висічка;
 • сліпе тиснення та тиснення фольгою;
 • конгревне тиснення;
 • шовкотрафаретний та цифровий друк.

Календар. Може стати чудовим та презентабельним подарунком. Ексклюзивний дизайн з оригінальним сюжетом можна задіяти до будь-якого виду брендованого календаря:

 • квартальний календар;
 • кишеньковий;
 • настінний чи настільний календар;
 • перекидний.

Виконуємо дизайн та друк календарів будь-якої складності головного сюжету та форматів (А5, А4, А3, А2, А1).

Індивідуальний настільний календар

Іменні брендовані чашки. Посуд з логотипом завжди користувався популярністю серед подарунків клієнтам та партнерам. Серед трендів сезону індивідуальні брендовані чашки з цікавим дизайном. Адже, кожному приємно отримати персональний новорічний подарунок.

Яскраві чашки з логотипом

Ділові щоденники. Щоденники з брендуванням актуальні у будь-яку пору року. Красивий щоденник з індивідуальним блоком ти дизайном – презентабельний подарунок, що буде корисним впродовж усього року.

Ділові щоденники з індивідуальним написом

Інша сувенірна продукція. У Brandme agency знайдеться великий вибір бізнес-подарунків, що відповідатиме побажанням й бюджету.

Брендовані флешки