Стікерпак з унікальним дизайном – реклама бренду у кожній деталі.

Стікерпак з власним дизайном все більше набирає популярності серед сучасних компаній. Це оригінальний рекламний засіб, який підвищує популярність бренду і неодмінно піднімає настрій.

ЩО ТАКЕ СТІКЕРПАК

Якщо стікер – це наклейка з веселим зображенням, написом або логотипом, то стікерпак – це набір тематично об’єднаних наклейок, компактно розміщених на одному листі. Популярний формат стікерпаку – А5.

Корпоративні наклейки – це оригінальний подарунок для колег та клієнтів. Стікери з набору можна наклеїти на ноутбук, чохол телефону, обкладинку робочого щоденника тощо.

Стікерпак для JustAnswer

ДИЗАЙН ТА ДРУК НАКЛЕЙОК

Унікальний стікерпак повинен чітко передати настрій компанії замовника. Щоб створити такий, команда Brandme agency пропонує розробку оригінального дизайну стікерів згідно побажань замовника. Або ж замовник може надати власний дизайн зображень та написів, а ми гарантуємо якісну реалізацію та друк наклейок.

Друк стікерів для компанії

Якщо є необхідність надрукувати корпоративні стікери тільки з одним зображенням, ми оформимо їх у вигляді набору наклейок. Якщо зображень декілька, наші дизайнери оформлять їх у оригінальний сет на одному листі. Такий індивідуальний стікерпак виглядає презентабельно і стане відмінним подарунком, який сподобається кожному.

Стікери для СТРЦ Spartak

Кожен стікер у комплекті:

  • друкується з високою роздільною здатністю; 
  • з лазерною порізкою по контуру;
  • покритий ламінуючим шаром (матова або глянцева ламінація);
  • стійкий до механічних пошкоджень та прямих сонячних променів.

Здивуйте співробітників та клієнтів, подарувавши їм унікальний та веселий стікерпак. Дизайнери Brandme agency обожнюють їх створювати, тому оригінальність та якість гарантуємо!