Створюй новорічний корпоративний мерч з найкращими

Створюй новорічний корпоративний мерч з найкращими

Напередодні зимових свят хочеться створити новорічну атмосферу в офісі і подарувати гарний настрій своїм колегам та клієнтам. Але як проявити свою увагу і водночас показати статусність компанії? Все просто! Універсальним подарунком стане новорічний корпоративний мерч. Тут ви можете реалізувати всі ваші ідеї та побажання.

Наступне питання, яке виникає: “ Де замовити, щоб було швидко, оригінально, а головне якісно” ?

Brandme agency поспішає на допомогу.
Створюй новорічний корпоративний мерч з найкращими

  • Команда професіоналів. Думаєте, що це робота однієї людини, яка просто робить нанесення? Зовсім ні. Над створенням вашої продукції трудиться велика група людей, яка підходить максимально скрупульозно до своєї роботи. Тому, будьте певні, що ваш корпоративний мерч в надійних руках.
  • Новітнє обладнання. У нас є власне виробництво на якому ми використовуємо сучасну техніку. Ця перевага дозволяє нам реалізовувати всі побажання наших замовників від стандартних до найкреативніших.
  • Різноманітні види нанесення. УФ-друк, шовкотрафарет, термотрансферний, цифровий друк, лазерне нанесення і це далеко не весь список того, що ми можемо вам запропонувати для якісного створення вашого корпоративного мерчу.

Створюй новорічний корпоративний мерч з найкращимиСтворюй новорічний корпоративний мерч з найкращими

  • Великий вибір сувенірної продукції. Якщо ви думаєте, що можна дарувати лише чашки та термочашки з нанесенням логотипу, пляшки для води, худі з вишивкою, блокноти і ручки з фірмовим лого, то, повірте нам є чим вас здивувати. Більше ніж 10 000 + видів продукції, яка вразить своїми формами, кольорами і креативністю. З таким мерчем ви будете вигідно вирізнятись з-поміж інших компаній, а головне підкреслите свою унікальність для клієнтів та колег.
  • Виконуємо навіть “на вчора”. Команда Brandme agency знає як працювати в екстремальних умовах і зробити якісно свою роботу навіть, коли “горить дедлайн”. Не сумнівайтесь, кінцевий результат вас приємно здивує.

Створюй новорічний корпоративний мерч з найкращими

Ми готові втілювати в життя найбожевільніші, на перший погляд, задуми. Якщо ж ви не маєте ідей, але дуже хочете здивувати всіх своєю неповторністю і оригінальністю, тоді ми запропонуємо вам безліч варіантів дизайнів, які точно підкорять ваше сердечко.

Відчуйте новорічне диво і повірте, те, що вам здається нереальним – Brandme agency зробить реальним, адже для цього потрібно лише здійснити замовлення у наших менеджерів і потім порадувати новорічним корпоративним мерчем свій колектив.