Як корпоративні чашки впливають на імідж компанії.

ЧОМУ САМЕ ЧАШКИ?

Чашка – посуд, який ми найчастіше використовуємо протягом дня. Скоріш за все навіть зараз поруч з вами знаходиться красива чашка з улюбленим напоєм. Зверніть увагу, що нанесено на ній? А тепер уявіть, як корпоративна чашка може стати другою візиткою вашої компанії.

Чому чашки найпопулярніша сувенірна продукція:

 • брендовані чашки постійно в користуванні;
 • завжди знаходяться в полі зору;
 • чашка ніколи не буває зайвою;
 • чудово підходять в якості невеликого подарунка.

Корпоративні чашки

МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ БРЕНДОВАНИХ ЧАШОК

На відміну від дрібних бізнес-сувенірів, у чашок площа задруку більша.
На них можна наносити:

 • логотип;
 • цікаве графічне зображення;
 • контактну інформацію;
 • дизайнерський принт.

Для нанесення вашого лого підходять керамічні та скляні чашки різноманітного розміру та форми. Ми здійснюємо брендування методами:

 • деколь;
 • сублімація;
 • гравірування кераміки.

 

Кожна з технологій нанесення дозволяє створити високоякісне яскраве зображення, яке не зітреться й буде стійким до зношування. Якщо бажаєте, щоб лого на кераміці було вічним – гравіювання ваш варіант. Ви створите красивий бізнес-сувенір, що стане приємним нагадуванням про вашу компанію чи класним подарунком для працівників.

Нанесення малюнка на чашку

КОМУ ДАРУВАТИ КОРПОРАТИВНІ ЧАШКИ

В першу чергу, корпоративні чашки націлені на те, щоб підвищити репутацію бренда. Це досить ефективний та недорогий метод підвищити впізнаваність і статус вашої компанії. Але не варто забувати й про лояльність працівників. Тож розглянемо детальніше, в яких ситуаціях вам стануть в пригоді брендовані чашки:

Ділова зустріч. Частенько клієнти та партнери приходять в офіс задля зустрічі та особистого спілкування. Пригостіть їх напоями з брендованої кераміки. Це підкреслить солідність вашої компанії.

Подарунок для колег. Ваша компанія – це ваші люди. Потіште працівників приємним подарунком. У кожного з них, скоріш за все, стоїть на столі власна чашка. Ще не страшно, коли це звичайний посуд. А може трапитись, що на чашці працівника, буде логотип чужої компанії чи, навіть, конкурентів. Уникнути цього дуже легко – замовте для них корпоративні чашки. Вони можуть бути іменними чи з прикольними персональними малюнками. Все, що забажаєте.

Приділити увагу бізнес-партнерам. Міжнародні чи особисті корпоративні свята – чудовий привід налагодити контакти з партнерами. Завжди варто мати під рукою цікавий презент, який обов’язково їм сподобається.

Проведення івентів та промо-акцій. Такий метод комунікації з споживачами стає лише популярнішим. Подаруйте відвідувачам чашку з вашою корпоративною символікою й вона стане відмінним рекламним носієм. Чашка завжди поруч і, в потрібний момент, нагадає саме про вашу компанію.

Друк на чашках

ДЕ ЗНАЙТИ КЛАСНІ ЧАШКИ

Ми вже розповіли вам про всі можливості застосування персональних чашок, але де ж знайти щось особливе? Дуже важливо, щоб посуд був якісним та виділявся з-поміж звичної та нудної продукції. Brandme agency знає як здивувати найвибагливіших клієнтів. Ми забезпечили унікальними та неповторними чашками багатьох клієнтів. Менеджери постійно працюють над пошуком новинок, щоб ви яскраво виділялись та дивували споживачів. Знаємо всі нюанси нанесення та допоможемо з макетами. Можливо бажаєте чогось по-справжньому особливого? Наші дизайнери залюбки створять унікальні красиві принти.