Як перетворити корпоративну футболку в улюблений одяг

Футболка влітку – маст-хев для кожного. У той час як брендована футболка – це важлива частина корпоративної культури компанії, одяг, який працівники фірми носять щодня або одягають на корпоративні події. Футболка з логотипом демонструє лояльність працівника до фірми і суттєво згуртовує колектив, перетворюючи його на справжню команду. 

Ми проводимо на роботі значну частину життя і важливо, щоб робота подобалась. Те саме стосується і корпоративного одягу. Уявіть, що вам і вашим колегам доведеться провести спекотний робочий день у футболці, якість якої, м’яко кажучи, “не дуже”. Так, футболка з логотипом – це величезний плюс для іміджу компанії, але водночас вона повинна бути зручною і викликати лише позитивні емоції у працівників. 

Друк великого зображення з градієнтом на футболках

 ФУТБОЛКИ З ЛОГОТИПОМ: ТВОРЧИЙ ПІДХІД

Ми у Brandme agency по-мистецьки підходимо до нанесення логотипів та кольорових зображень на футболки. По-перше, ми пропонуємо тільки якісний одяг з стійким друком, який приємно і комфортно носити і який прослужить не один сезон. 

Яскрава футболка з принтом для Lviv RUG #pivorak
А по-друге, ми переконані, що одяг повинен подобатись і приносити естетичне задоволення. Тому ми пропонуємо дизайн оригінальних принтів за вашим побажанням або якісний друк зображення на футболках згідно вашого макету.

Друк яскравих принтів на корпоративному одязі для
Одяг з логотипом та цікавим малюнком обов’язково “вийде” за стіни офісу. Якщо дизайн і якість футболки подобається, людина буде носити її не тільки на роботі, а й у повсякденному житті. І тоді футболка з логотипом перетвориться у ефективний рекламний носій, який суттєво підвищить впізнаваність бренду.

ДИТЯЧІ ФУТБОЛКИ З ПРИНТАМИ

Окрім жіночих та чоловічих футболок, наша студія пропонує нанесення креативних принтів на футболки для дітей.

Дитячі футболки з принтом для ІТ-компанії

Ми здійснюємо друк на дитячих футболках із 100-відсоткової бавовни, які будуть комфортними та безпечними для дітей будь-якого віку.

Друк зображення на дитячих футболках для

ДРУК НА ФУТБОЛКАХ: МЕТОДИ НАНЕСЕННЯ

Нанесення логотипу чи іншого зображення на футболки виконується такими методами:

  • вишивка; 
  • шофкотрафарет; 
  • термотрансферний друк; 
  • цифровий друк.

Вибір методу залежить від кількості кольорів та складності зображення, розміру нанесення та тиражу. Мінімальний тираж становить 10 шт.
Замовити друк логотипу на футболках – просто! Напишіть або зателефонуйте у Brandme agency і наші менеджери з радістю проконсультують вас та допоможуть обрати оптимальний варіант.