Зустрічай зиму разом з мерчем від brand.me!

Зустрічай зиму разом з мерчем від brand.me!.01 | BrandME

Новорічний корпоративний мерч, це функціональне мистецтво, що підсилює твій бізнес! І вирішує вічну проблему – подарунки колегам. Бокс сезонних та універсальних подарунків, якими точно будеш користуватися кожного дня – повербанк зарядить смартфон, парасоля захистить від дощу, а термогорня зберігатиме тепло напою зимовими вечорами!

Розповімо про найактуальніші позиції для крутого корпоративного комплексу!

Худі з логотипом або іншим елементом корпоративної айдентики утеплить команду!  Підкреслити індивідуальний підхід рекомендуємо нестандартним розміщенням брендування повноколірним друком або вишивкою на серці, кишені, рукаві, по центру або на спинці.

Індивідуальне пошиття худі та світшотів розширює варіанти брендування створенням персоналізованої бірки, нанесенням зображення шов в шов або друк на таких елементах одягу як шнурки капюшону.

Аби виділитися серед конкурентів, залишай запит на сайті або ж пишіть у наші соціальні мережі, і наші менеджери проконсультують вас стосовно індивідуального пошиття та разом з дизайнерами запропонують найкращий мерч!

Такі деталі у базовій футболці транслюють емоцію турботи до колективу та компанії, котра так уважно підходить до створення якісного мерчу разом з нами.

Теплі бавовняні шкарпетки зігріють ноги та стануть яскравим акцентом вашого образу! Тут можна використати безліч кольорів, патерн або іншу атрибутику команди. Виготовляємо бавовняні шкарпетки, принт яких не зітреться та не випереться.

Спортивні шкарпетки з яскравим макетом для SoftserveВиготовлення та пакування шкарпеток з індивідуальним дизайном для Softserve

Як і сфера технологій, наша brand.me agency постійно розвивається і пропонує розробити  найтрендовіші подарунки!

З найновішого – навіть пляшки нестандартних форм можуть бути з нанесенням макета в 360°. І якщо раніше це були металеві та пластикові поверхні під друк, то зараз пропонуємо повний задрук продукції з кераміки, скла, еко-матеріалів та ін.

 

Тепер уся площа термогорнят та пляшок для води складних форм – це простір для твого корпоративного промо!  Друк стійкий та яскравий, а ще технологічно швидкий, тому оперативність тиражу гарантуємо!

Не забуваємо і про корисні дрібнички – світловідбиваючий  браслет чи компактний ліхтарик для помітного пересування у темний час доби. 

 

Додамо трішки пакування, наповнювача і отримуємо готові  подарунки для улюбленої dreamteam!

Це може бути крафтова коробка з друком логотипу у кілька кольорів, або ж яскравий та цупкий бокс з повноколірним нанесенням цілого зображення! Для WOW – презентації маємо послугу пакування комплексу одразу по боксам із додаванням тишью або об’ємним наповнювачем woodwool.

Створюй свій креативний і корисний корпоративний мерч із командою brand.me!