Брендована продукція для дітей

Брендована продукція для дітей

Виготовлення брендованої продукції для дітей справа дуже відповідальна, адже потрібно поєднати якість, цікавий дизайн і завоювати сердечка маленьких поціновувачів та їх батьків. Як то кажуть, найкраще для найменших, але серед сотень варіантів, як обрати саме той, який буде душі? Brand.me agency знає і розкаже.

Готові? Поїхали.

Найбільш поширеною є ця послуга для:

 • шкіл, закладів позашкільної освіти і дитячих таборів. Здавалось би, дитяча брендована продукція така маленька деталь, але дуже важлива. Адже за допомогою неї ви зможете створити гарний настрій для найменших, згуртувати їх та виділитись серед решти.
 • події та тематичні фестивалі для дітей. Особливо актуально для створення гармонійної атмосфери і цікавих конкурсів.
 • в подарунок від компанії для дітей колег. Хочете підвищити статусність компанії і проявити увагу не лише працівникам, а ще й їхній малечі? Супер, можете не сумніватись, вони це оцінять.

Брендована продукція для дітейБрендована продукція для дітей

У нас ви знайдете великий асортимент продукції і види нанесення на будь-який смак не тільки для дорослих, а й для дітей. Беремо на себе всю роботу під ключ, вам не доведеться хвилюватись про якість та оригінальність мерчу. Ми пропонуємо промо-продукцію для дітей різного віку та вподобань:

 • термочашки та ланчбокси з логотипом. Обережно, з ними обіди стають смачнішими.
 • худі і футболки з цікавими принтами. Допоможуть згуртувати діток і створити атмосферу єдності у колективі.
 • силіконові браслети. Стануть класною фішкою вашого заходу, також підійдуть для ігор та квестів.
  значки. Приємна дрібничка, яка покаже ваш командний дух і стане яскравим акцентом у щоденному гардеробі дитини.

Брендована продукція для дітей

 • дитячі оригінальні блокноти. Незамінна річ для запису майбутніх творчих ідей.
 • індивідуальні стікерпаки. Згадайте дитинство, ну хто ж відмовиться від цікавих і крутих наліпок, якими можна заклеїти все навколо?
 • дитячі рюкзаки та кепки. Похід в школу, танцювальний гурток, поїздка на природу – ця продукція стане унікальним помічником на всі випадки життя.
 • пляшки для води. Швидше, вище, сильніше! Помагатори для спортивних досягнень малечі.

Брендована продукція для дітейБрендована продукція для дітей

Кожен з цих подарунків стане гарним атрибутом вашого навчального закладу або компанії, принесе користь і стане незамінною частиною щоденного життя дитини. Ми виготовляємо продукцію, яка буде безпечною і екологічною, адже наша головна мета – якісний результат, який задовольнить усі ваші побажання.