Еко-сумки у форматі BLACK – стильний та практичний рекламний носій.

Класичний чорний завжди актуальний. Чорний колір – універсальний, так як він відмінно поєднується з іншими кольорами, підкреслюючи їх. І, навіть без додаткових кольорових акцентів, чорний завжди притягує погляд.

БІЗНЕС-СУВЕНІРИ У СТИЛІ BLACK

Команда Brandme agency доволі часто реалізовує сувенірну продукцію у класичному чорному кольорі. Це:

  • ділові щоденники та блокноти;
  • термочашки та пляшки для води;
  • промо-одяг (футболки, худі, жилетки);
  • чашки та інші корпоративні сувеніри.

 

Сувенірна продукція, виконана у чорному кольорі, виглядає водночас стримано та престижно. Це правило також стосується і еко-продукції, зокрема брендованих еко-сумок.

Еко-сумка для Палярня Чехович / Chehovych Roastery

Ми звикли сприймати еко-сувеніри у спокійних пастельних кольорах. Сміливий чорний натомість додає вишуканості, стилю та ділового настрою. Такий сучасний тренд у напрямку сувенірної продукції виглядає просто бездоганно у форматі BLACK.

Еко-торби з унікальним дизайном для

СТВОРЮЄМО  УНІКАЛЬНУ ДИЗАЙНЕРСЬКУ ЕКО-СУМКУ

Особливо цікаво на чорному фоні виглядають кольорові акценти. Такий дизайн дозволяє створити справді унікальну та стильну річ. До того ж, чорна еко-торба – це практичний  у щоденному використанні та довговічний рекламний носій.

Чорні еко-сумки з логотипом з бавовни та спанбонду.

Brandme agency пропонує креативний підхід до еко-тренду і розробить для Вас унікальний дизайн шопера у стилі BLACK. Якщо у Вас вже є розроблений дизайн і Ви плануєте реалізувати його на еко-сумках, ми з радістю допоможемо Вам втілити Ваші ідеї у життя!