fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Акрилові магніти

Безперечним лідером в розділі рекламні сувеніри вже багато років залишається акриловий магніт. Виготовлення акрилових заготовок для магнітів широко використовується у всьому світі. Акриловий магніт являє собою прозору пластикову коробочку з приклеєним магнітом і вставленої картинкою. В заготовку акрилового магніту клієнт може помістити вибране зображення. Виготовлення акрилових магнітів стало доступним практично кожній людині, а сприяє цьому низька ціна на акрилові магніти. Таким чином, купити заготовки для акрилових магнітів і зробити магнітики може дозволити собі і починаючий підприємець, і велика компанія.

Сувенірні магнітики на холодильник

Виготовлення магнітів на холодильник стало дуже популярним в даний час. Останнім часом все частіше запрошення листівки на весілля замінюють магнітиками. Прикрашати магнітами свій холодильник стало захоплюючим заняттям для більшості людей.

В студії реклами «БРЕНДМІ» Ви можете замовити магніти на холодильник з власним дизайном, або звернутись до наших дизайнерів, які запропонують неординарний та влучний дизайн для вашої продукції.

Візитки на магнітній основі

Все більшою популярністю користуються магнітні візитки. У будь-якого сучасної людини обов’язково є візитки. Але паперові візитки часто губляться, рвуться або просто зношуються. З магнітної візиткою Ви забудете про такі проблеми. Друк магнітних візиток – це новий вид рекламної продукції, який допомагає пам’ятати про Вас і про вашу компанію протягом тривалого часу. Візитка-магніт виконана з м’якого вінілового магніту, надрукованого зображення, покритого ламінованою плівкою. Таку можна приклеїти не тільки на металеве покриття на роботі, але навіть вдома на холодильник або іншу побутову техніку.

Окремо можна виділити плоскі рекламні магніти, які завоювали прихильність завдяки своїй низькій ціні.

Рекламні магніти можуть бути правильної форми (квадрат або прямокутник), а також будь-якої довільної форми за бажанням замовника. Магніти довільної форми дещо дорожчі, так як для виготовлення подібних магнітів необхідно використовувати спеціальні ножі для висікання.

Магніт з блокнотом

Магніт з блоком для запису – це комбінація плоского магніту і блокнота. Даний вид магніту застосовується в основному для рекламних цілей.

Виріб складається з двох частин: плоского магніту, який зазвичай знаходиться вгорі вироба, і блоку з відривними листами, який кріпиться до магніту. Стандартна кількість листів в блокноті – 25шт.

Вартість виготовлення магніту з блоком для запису залежить від розміру магнітної частини, розміру блокнота, кількості аркушів і кількості кольорів на блокноті.

Як і з плоскими магнітами – стандартних розмірів немає, ми можемо виготовити магніт практично будь-якої форми і розміру.

Закатні магніти

Друк закатних магнітів здійснюється на спеціальному обладнанні методом вальцювання. Виготовлення закатних магнітів на замовлення проводиться на основі металевої заготовки круглої або прямокутної форми. На основу поміщається повноколірна поліграфічна картинка. Друк картинок для таких рекламних магнітів виконується цифровим або офсетним способом в залежності від тиражу.

ДРУК МАГНІТІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».