Як дешево та якісно рекламувати бренд.

еко сувеніри

Сучасний бізнес важко уявити без реклами на виробах з пластику. Це підставки під поліграфічну продукцію, воблери, таблички, інформаційні таблички, пакети «майка» чи пакети «банан» з логотипом й ще тисяча дрібниць, на які можна нанести корпоративну символіку. Безумовно, пластикові вироби з Вашим логотипом допомагають організувати роботу компанії та стають результативною рекламою. Але час не стоїть на місці й рекламну сферу постійно заповнюють новинки. З стрімким розвитком науково-технічного прогресу, актуально постало питання екології. Екологічна продукція підходить компаніям, які хочуть працювати на результат і розвивати свій бізнес, задіявши екологічний маркетинг. Основним його завданням є розвиток ринку еко-продукції.

 Друк на еко-сумках.

Уже сьогодні можна впевнено сказати, що еко-продукція конкурентоспроможна та допомагає створити позитивний імідж компанії. На заміну пластику прийшли сумки, пакети, подарункові упаковки, обкладинки, чохли, бізнес-аксесуари, що виробляються з натуральних матеріалів. Корпоративна еко-продукція з фірмовим логотипом дуже зручна в використанні й має дорогий респектабельний вигляд.

Еко-блокнот на замовлення з брендуванням.

РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ БРЕНДМІ не залишилась осторонь турботи про природу й пропонує до Вашої уваги ряд актуальних послуг :

  • Друк на еко-сумках. Сумка з екологічно чистих матеріалів (бавовна, двонитка, саржа) – це не лише зручний аксесуар, що стане якісною заміною поліетиленових пакетів, а й естетичне доповнення модного луку. Видів еко-сумок безліч – рекламні сумки з логотипом, сумки-портфелі, сумки для документів, конференційні сумки з вашим логотипом чи індивідуальним дизайном;
  • Друк на еко-ручках (паперові ручки, виготовлені з переробленого картону та кукурудзяного пластику). Брендована еко-ручка з логотипом – необхідна в щоденних справах, практична річ, яка стане для свого власника не лише інструментом, а й яскравим нагадуванням про надійного партнера чи цікавий масовий захід (конференція, форум, ділова зустріч);
  • Еко-блокнот на замовлення з брендуванням. Еко-блокнот виготовляється з 100% переробленого паперу та щільною обкладинкою з еко-картону. Можливе нанесення логотипу чи оригінальний дизайн на обкладинці та всередині еко-блокнотів. Формат блокноту А4, А5, А6.
  • Також актуальні еко-флешки, дерев’яні підставки та офісне приладдя з дерева.

 Друк на еко-флешках.

Кількість компаній, що замислюються про свій внесок в турботу про навколишнє середовище росте з кожним днем. Вибір еко-товарів в якості брендованої сувенірної продукції – чудова можливість продемонструвати цінності бренду й підкреслити відповідальне ставлення компанії до природи. Студія реклами BRANDME створить еко-продукцію, яка вигідно представить Вашу торгівельну марку та підсилить престиж компанії.