Як створити “WOW” подарунок: складаємо комплекс

Корпоративні подарунки для співробітників, клієнтів та партнерів – важливий крок під час приготування до дня народження компанії, конференції чи будь-якої іншої події.

Брендовані подарунки повинні бути “на рівні”. Важливим є все: починаючи від характеристик сувенірної продукції, закінчуючи якістю нанесення логотипу. Звісно, не останню роль відіграє ціна бізнес-сувенірів, а також термін виконання замовлення.

Тому, варто обирати послуги надійних та перевірених часом рекламних агенцій, щоб зекономити бюджет, час та нервові клітини 🙂 У цій статті ми розповімо про переваги комплексних замовлень та поділимось лайфхаками, як створити подарунок з “WOW” ефектом.

Комплексне замовлення для REBL.

Чому вигідно замовити подарунки в комплексі

Комплексні замовлення корпоративних подарунків – це кілька позицій сувенірів з логотипом, зібраних у єдиний сет. Головна перевага комплексного замовлення – це оперативність виконання, так як необхідно одночасно забрендувати декілька різних позицій сувенірної продукції до вказаного замовником терміну. Ще одна вагома перевага – це краща ціна. Замовляючи комплекс в одного підрядника, ви економите свій бюджет.

Комплексний подарунок для Newfire Global Partners

Топ комплексних рішень

Як створити презентабельний подарунок, який сподобається співробітникам та партнерам? Розглянемо топ комплексних замовлень.

Це може бути класичний “офісний” набір: щоденник чи блокнот з індивідуальним дизайном, ручки чи олівці з логотипом, брендовані керамічні чашки. Набір можна доповнити флешкою з логотипом або USB-перехідником. 

УФ-друк на блокнотах для REBL.

Тиснення, повноколірний друк логотипу чи градієнт на обкладинці, а також індивідуальний дизайн сторінок всередині перетворять діловий щоденник чи блокнот на презентабельний подарунок. А ручка з гравіюванням або об’ємним друком логотипу неодмінно приверне увагу.

УФ-друк логотипу на обкладинці та індивідуальне наповнення блокноту для GENESIS

“Осінньо-зимовий” хіт – це теплі худі, світшоти та шапки з логотипом, а також брендовані термочашки. Пледи з вишивкою логотипу, рюкзаки та парасолі можуть вдало доповнити цей комплект.

Худі, термочашка та блокнот з логотипом для SoftServeВишивка логотипу на пледі для компанії OTAKOYI

Популярними також стають бейбі-комплекси” – це корисні сувеніри для співробітників, у яких є діти. Брендований рушник, боді чи дитяча футболка, дитячий рюкзак з логотипом – приємні подарунки, які позитивно впливають на лояльність працівників до компанії.

Дитячий набір для компанії Edvantis

Трендовий “ЕКО комплект” складається з екосумки, блокноту та ручки з переробленого картону, а також бамбукових ланч-боксів та екогорнят з логотипом компанії.

Екоблокнот із висічкою та нанесенням для HenkelЕко-торби з унікальним дизайном для EPAM Design Lviv

“Івент-комплекс” – це бейджі та стрічки для бейджів, флаєри, ретрактори, стікерпаки та брендований корпоративний одяг.

Брендовані стрічки для бейджівДрук стікерпків

Подарунки для активних людей – це пляшки для води з карабіном, кепки та спортивні футболки, рюкзаки, бананки, брендовані фітнес-браслети.

Силіконова пляшка для води з гравіюванням на кришці для ConscensiaРюкзак з логотипом для Conscensia

Універсальні рішення: подарунки, які завжди “в темі”

Екоторба з креативним принтом – це актуальна річ, яка може доповнити будь-який комплект, незалежно від пори року. Сюди також можна віднести:

  • брендовані повербанки; 
  • бездротові навушники та Bluetooth колонки;
  • пляшки та термочашки з логотипом;
  • бананки з принтом. 

Повербанки з гравіюванням для Zagrava GamesБрендовані бананки та термочашки для SoftServe

Це речі які прослужать не один рік, вдало рекламуючи ваш бренд.

Популярне рішення – замовити корпоративний одяг відповідно до сезону: кепки та футболки влітку, худі, світшоти та шапки взимку. А подарунок, який сподобається всім – це креативний та веселий стікерпак чи об’ємні шильди з логотипом.

Об’ємні кольорові наклейки для Zagrava Games

Сувеніри в комплексі: як презентувати

Перше враження про подарунок завжди формує упаковка. Тому, щоб досягти ефекту “WOW”, їй також потрібно приділити увагу.

Паперові пакети для компанії InterLogicВиготовлення упаковки з друком для LvBS

Команда brand.me пропонує кілька рішень презентації подарунку. Це:

  • крафтові або паперові пакети з друком;
  • картонні коробки з логотипом;
  • подарункові коробки з фанери з різнокольоровим друком.

Подарункові коробки з фанери з різнокольоровим друком

Залежно від потреб, бюджету та об’єму подарунку, ми підберемо для вас оптимальний варіант упаковки. Комплексне замовлення – це індивідуальний сет для кожної компанії. Ми допоможемо вам обрати найкращі бізнес-сувеніри та методи нанесення, щоб створити справжній “WOW” подарунок для ваших співробітників та партнерів!