fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Широкоформатний друк

В сучасному світі широкоформатний друк використовується повсюди. Широкоформатним можна вважати друк на форматі А3, А2, А1, А0 і більшому (рекламний щит). Основні напрями застосування – зовнішня реклама та інтер’єрна графіка. Використовується для друку широкоформатних креслень, декорування приміщень, промислового друку.

Майже кожному бізнесу необхідна яскрава габаритна реклама, а ефектні вітрини скрізь прикрашають торгові точки. А жоден масовий захід (святкування, конференція,  семінар, концерт, ярмарок, тощо) не обійдеться без стильних банерів, плакатів та афіш, що друкуються на фотопапері або Сіті папері (City Light) . В оформленні магазину чи найрізноманітніших приміщень широкоформатний друк стане красивою родзинкою. Прикладів – безліч: це  фотошпалери, стенди, постери, репродукції й багато іншого.

В рекламних цілях найчастіше використовують наступні матеріали широкоформатного друку:

– банер, друк на банерній тканині, банерна сітка – застосовується на великих рекламних конструкціях, білбордах, сітілайтах, рекламі на фасадах (особливо популярно при виготовленні реклами на будівельних риштуваннях). Цей матеріал стійкий до погодних умов та зручний в експлуатації, а стильний дизайн банера швидко приверне до себе увагу.

– наклейка – популярний рекламний носій, друкується на самоклеючій плівці (наприклад, One Way Vision) чи самоклеючому папері й використовується в декорі приміщень, електроніки, як реклама на транспорті, тощо. Матове або глянцеве ламінування захистить якість друку від зношування.

Замовляючи широкоформатний друк банера чи дизайн постера в РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ БРЕНДМІ, Ви можете бути впевнені у високоякісності продукту і надійності партнерства. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта наша команда розробить унікальний дизайн, враховуючи усі Ваші потреби та побажання. РА БРЕНДМІ створює унікальний імідж, завдяки якому ні у кого не виникне сумнівів в Вашій престижності.